Avax Otopark Bariyerleri

Avax otopark bariyerleri, otoparklarınızın giriş ve çıkışlarını kontrol altına alabilmek için kullanılmaktadırlar. Aynı zamanda otoparkların güvenliğini de sağlayan Avax otopark bariyeri, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modellere sahiptir. İç ortamlarda tercih edilen modelleri elektrostatik boyalı olup dış ortamlarda kullanılabilir olan modelleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Paslanmaz çelik gövdeli olmaları sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışmalarına kolayca devam edebilirler. Kullanılacak olan Avax otopark bariyerlerimizin kol uzunlukları ise 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Kullanımları çok basit olan bariyerlerimizi uzaktan kumanda ya da dilerseniz buton ile kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde tek buton ve çift buton olarak iki farklı seçenek bulunur. Tek butonla kontrolde butona her basışta bir sonraki geçiş komutuna geçilir. Bariyerin kolu açıksa kapanacak, kapalıysa açılacaktır. Çift buton kontrollerinde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için farklı buton yer alır.

Avax otopark bariyeri kullanım alanları çok geniştir. Özellikle sitelerde ve işletme otoparklarında oldukça sık olarak tercih edilen bu bariyerler, pdks cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabilir. İş merkezlerinde, apartman giriş ve çıkışlarında, plazalarda, hava alanlarında ve siteler gibi pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilirler. Avax otopark bariyerleri, üstelik acil alarm moduna sahiptir. bu sayede yangın, deprem, afet gibi tüm acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilirler.

 

Avax otopark bariyeri kullanarak, otoparkların giriş ve çıkışlarını 7/24 kontrol altına alabilirsiniz. Bu sayede otoparklara yabancı araçların giriş yapması da engellenecektir. Avax bariyerler, oldukça sağlam ve kalitelidir. Ogs ve hgs olarak da kullanılabilirler. Bariyerlerimiz o kadar akıllıdır ki; araçların geçişleri sırasında bariyer kolunun altında eğer herhangi bir araç duruyorsa, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanmaları için tetiklenseler bile, bariyerin kolunun aşağı yönlü hareketini, güvenlik sensörü engelleyecektir. Sensörlerle ilgili bir arıza yaşansa bile araçların geçişleri sırasında akıllı kol, kolun altında herhangi bir araç olması durumunda kapanmayacaktır. Bu da oldukça güvenilir bir araç takibi sağlamaktadır. Siz de Avax otopark bariyerleri sayesinde otoparklarınızı 7/24 güven altına alabilirsiniz.

Top