Avax MN6 Otopark Bariyeri

Avax MN6 Otopark Bariyeri, 6 metrelik kol uzunluğuna sahiptir. Acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçen bu bariyerler, zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlamaktadır. Bariyerimizi uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edebilirsiniz.

Set İçeriği

1 adet AVAX MN6 bariyer
1 adet 6 metrelik teleskobik kol
1 adet kol oturma çatalı
1 çift emniyet fotoseli
1 adet flaşör lamba
1 adet uzaktan kumanda alıcısı
1 adet uzaktan kumanda

 

AVAX MN6 Bariyer Teknik Özellikleri 

Enerjisi: 220 Volt AC – 50 Hz enerjiye sahiptir.
Güç Tüketimleri: 80 watt – 24 Volt AC güç tüketimi
Gövdesi: IP44, zaman kontrolü, anahtarlı kapaklı, elektrostatik boyalı ve darbelere dayanıklı gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 derece ile +60 derece arası sıcaklık
Boyutu: 30 santimetre x 22 santimetre x 106 santimetre
Bariyerin Kol Uzunluğu: 6 metre ve ara uzunluk
Uzaktan Kumanda Özelliği: Butonludur. 50 metre etkileşim alanına sahiptir. (Pil dâhil)
Buton Kontrolleri: Bariyer, tek buton ya da çift buton ile kontrol edilebilir. Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayarlı olan butonlar bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde ise butona her basıldığında bir sonraki komuta geçilmektedir.
Zaman Kontrolleri: Bariyerin kolu, açıldıktan bir süre sonra kapanması için ayarlanabilmektedir.
Access Kontrolü: Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolayca bağlanabilir. Geçiş tetiklemesi için 3-50 volt DC darbe veya kuru kontak, CMOS, TTL, Rs422, Rs485 ya da Rs232 ile doğrudan bilgisayar kontrolü için kullanılabilmektedir. Bir bilgisayar ile 256 adet bariyeri kontrol edebilirsiniz.
Sensör Kontrolleri: Araçların geçiş yapmaları sırasında bariyer kolu altında durması durumunda, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklense bile kolun aşağı yönlü hareketi, güvenlik sensörü tarafından engellenir. Araçların geçişlerini tamamlamaları durumunda, sistem hafızasında bekletilen kapanma işlemine geçilir, Üstelik tırlar ve kamyonlar için ek emniyet sensörleri bulunur.
Bariyer Akıllı Kolu: Bariyer kolunun yukarı ve aşağı yönlü hareketi sırasında kendisine dokunan cisimleri hissedebilir e buna tepki de verebilmektedir. Emniyet sensörleri dışında kalan tüm durumlarda da, bariyer kolunun aşağı yönlü hareketi sırasında kol altında kalan maddeyi algılayabilir ve yukarı yönlü hareket alma süresi 0,7 saniyedir. Bariyerin kolunun yukarı hareketleri sırasında hareket yönündeki cisimleri algılaması ve durma süresi ise 0,3 saniyedir. Bu kolların, çarpma durumunda kırılabilir olması da mümkündür.
Bariyer Sistemi: Elektronik devresi üzerinde bütün opsiyonel özellikleri, kullanıma hazırdır. Elektronik devresi mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmış olan bariyer, çevre bağlantıları takılarak sistem her zaman masrafsız bir şekilde geliştirilebilir.
Aküsü: Opsiyonel olarak akü ile kontrol edilebilir. Akü şarj ünitesi ve akü sayesinde, elektriklerin kesilmesi durumunda 250 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir.
İkaz Lambaları: Flaşör lamba, bariyer kolunun yukarı ve aşağı yönlü hareketi sırasında, kolun hareketi tamamlanana kadar yanıp sönecektir.
Reflektörü: Bariyerlerin kolları üzerinde, geceleri de görülebilmekte olan kırmızı bantlar bulunur ve bu bantların üzerinde “stop” yazısı bulunur.
Acil Mod Özeliği: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak, kontrol imkânı bulunmaktadır. Yangın, deprem, afet gibi durumlarda acil mod özelliği devreye girer.
Ekstra Özellikler: Müşterilerin isteklerine bağlı olarak, besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaçlara uygun olan bütün çözümler de üretilebilmektedir.
Özel Tasarımları: Dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunar ve özgün bir tasarıma sahiptir.
Garantisi: Sistemi iki yıl garantilidir.
Teknik Destek Hizmeti: Bütün Türkiye dahil olmak üzere, Türki cumhuriyetler, Balkanlar ve Kıbrıs’ta hızlı, kaliteli ve kesintisiz destek hizmeti bulunmaktadır.
Montaj Kiti: Montaj kiti ile hızlı ve kolay montaj imkânı bulunur.

İlgili Aramalar: bariyer, otopark bariyeri, bariyer sistemleri, bariyer fiyatları, kontrollü geçiş, otopark sistemleri fiyatları

Top