Avax Otopark Bilet Verme Makinası

Avax Bilet Verme Makinası, ücretli otopark girişleri için kullanılmaktadır. Sessiz ve hızlı geçişler için kullanılan bu makine, iç ve dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Yerli imalatımız olan bu makine, isteğe bağlı olarak karton ya da kâğıt bilet seçimi yapılabileceği gibi daimî aboneler için de proximity temassız kartlar verilebilir.
Avax bilet verme makinası, mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. Üzerinde yer alan grafik ekranı sayesinde müşterilere istenilen bütün bilgileri sunabilir. Üstelik bilgisayarlar ile RS 485 üzerinden haberleşirler. Abonman ve biletli girişler yapabilmek için harika bir seçenektir.

Bilet Verme Makinası Teknik Özellikleri

Enerji: 50 Hz – 220 Volt AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketme80 watt güç tüketmesine sahiptir.
Gövde Özelliği1.5 DKP’lik sac üzeri elektrostatik toz boyalı gövdelidir.
Çalışma Sıcaklık Düzeyi-20 ve +60 derece arasındaki sıcaklıklar.
Makina Boyutu122.5 santimetre x 25 santimetre x 18 santimetre boyuta sahiptir.
Sistem ÖzellikleriOffline ya da online olarak çalışabilir. Mikro işlemci tabanlıdır. Elektronik devresi üzerinde bulunan bütün opsiyonel özellikler mevcut olmakla birlikte cihazın üzeirnde bulunan grafik ekranı sayesinde müşteriye istenilen tüm bilgiler verilebilir. Sesli uyarılar da verebilen bilet verme makinası, haberleşme kablosunda yahut kontrol bilgisayarında bir problem olması durumunda offline çalışma moduna geçer. Bu sayede sürekli olarak kesintisiz çalışma sağlanır.
Çalışma Şekli: Biletli Giriş: Gün, ay, yıl, saat, dakika ve saniye olarak gelen aracın geldiği giriş zamanları, bilgisayarlardan alınmaktadır. Alınan bu bilgiler, termal barkodlu bilet şeklinde müşteriye sunulmaktadır. Müşteri bileti aldığında, bariyere bu bilgi iletilerek bariyerin açılması sağlanır.
Biletli Çıkış: Termal bilete sahip olan müşteri, çıkış yapacağı zaman biletini sistemin operatörüne vermektedir. Operatör, okuyucuya okutmuş olduğu bileti bilgisayar yazılımına aktararak, ücretlendirme yapmaktadır.
Abonman Girişleri: Makine üzerinde yer alan okuyucuya, loop dedektöre gelen araçlar, abone oldukları kartı göstermektedir. Kart okuyucu tarafından okutulan kartın giriş bilgilerinin kontrol edilmesinden sonra, aboneliğe göre giriş izni verilir. Bariyerin röle çıkışı bu sırada aktif olarak kişinin aracı ile geçiş yapmasını sağlar.
Abonman Çıkışları: Kartın, mifare okuyucuya gösterilmesi ile birlikte çıkış izni verilir. Böylece bilgisayar üzerindeki veri tabanına kayıt yapılabilir.
Haberleşme YöntemleriBilet verme makinası ile pc, RS-485 üzerinden haberleşme sağlamaktadır.
Montaj: Montaj kiti, hızlı ve kolay bir montaj imkanı sunar.
Garanti: 2 yıl garantilidir.
Kalite Belgesi: ISO 9001 ve ISO 2008 belgeleri.
İlgili Arama Etiketleri: bilet verme makinası, bilet verme makinası fiyatı, bilet verme makinası fiyatları, biletli otopark, otopark ücretlendirme, yerli üretim bilet verme makinası.

Top