Avax MN5 Otopark Bariyeri

Avax MN5 Otopark Bariyeri, saçaklı 5 metrelik bir kola sahiptir. Bariyer kapalı olsa bile altından geçiş yapılamaz. Darbelere karşı dayanıklı olan gövdeye sahip olan bu bariyerimiz, buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Opsiyonel olarak akü ile kontrol edildiği için elektrik kesilmesi durumlarında bariyer 250 defaya kadar açma veya kapama yapabilmektedir.

Set İçeriği

1 adet AVAX MN6 bariyer
1 adet 5 metrelik saçaklı kol
1 adet kol oturma çatalı
1 çift emniyet fotoseli
1 adet flaşör lamba
1 adet uzaktan kumanda alıcısı
1 adet uzaktan kumanda

 

AVAX MN5 Otopark Bariyeri Teknik Özellikleri 

Bariyer Enerjisi: 220 Volt AC – 50 Hz enerji.
Güç Tüketim Özelliği: 80 watt – 24 Volt AC tüketim
Bariyer Gövdesi: Elektrostatik boyalı, anahtarlı kapaklı, zaman kontrolü ve darbelere dayanıklı gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklık Derecesi: -20 ile +60 derece arasında çalışabilir.
Bariyer Boyutu: 30 CM x 22 CM x 106 CM
Bariyerin Kol Uzunluğu: 5 metre kol ve ara uzunluk
Uzaktan Kumanda Kontrolü: Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. 50 metre etkileşim alanına sahiptir. (Pil dâhil)
Buton Kontrol Özelliği: Bariyer, tek buton ya da çift buton ile kontrol edilebilir. Tek buton kontrolünde ise butona her basıldığında bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayarlı olan butonlar bulunmaktadır.
Zaman Kontrolleri: Bariyerin kolunun açıldıktan belirli bir süre sonra kapanması sağlanabilir.
Access Kontrolleri: Geçiş tetiklemesi için 3-50 volt DC darbe veya kuru kontak, CMOS, TTL, Rs422, Rs485 ya da Rs232 ile doğrudan bilgisayar kontrolü için kullanılabilmektedir. Bir bilgisayar ile 256 adet bariyeri kontrol edebilirsiniz. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolayca bağlanabilir.
Sensör ile Kontrol: Araçların geçiş yapmaları sırasında bariyer kolu altında durması durumunda, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklense bile kolun aşağı yönlü hareketi, güvenlik sensörü tarafından engellenir. Araçların geçişlerini tamamlamaları durumunda, sistem hafızasında bekletilen kapanma işlemine geçilir, Tırlar ve kamyonlar için ek emniyet sensörleri bulunur.
Bariyer Akıllı Kol Özelliği: Bariyerin akıllı kolu yukarı ve aşağı yönlü hareketi sırasında kendisine dokunan cisimleri hissedebilir e buna tepki verebilir. Emniyet sensörleri dışında kalan tüm durumlarda da bariyer kolunun aşağı yönlü hareketi sırasında kol altında kalan maddeyi algılayabilir ve yukarı yönlü hareket alma süresi 0,7 saniyedir. Bariyerin kolunun yukarı hareketleri sırasında hareket yönündeki cisimleri algılaması ve durma süresi ise 0,3 saniyedir. Bu kolların, çarpma durumunda kırılabilir olması da mümkündür.
Sistem Özelliği: Elektronik devresi mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmış olan bariyer, çevre bağlantıları takılarak sistem her zaman masrafsız bir şekilde geliştirilebilir. Elektronik devresinin üstüne bütün opsiyonel özellikleri, kullanıma hazırdır.
Opsiyonel Akü: Opsiyonel olarak akü ile kontrol edebilirsiniz. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektriklerin kesilmesi durumlarında 250 defaya kadar kapama ve açma yapılabilmektedir.
Bariyer İkaz Lambası: Flaşör lambası, bariyer kolunun yukarı ve aşağı yönlü hareketi sırasında, kol hareketini tamamlayana kadar yanıp sönecektir.
Bariyer Reflektörü: Bariyerlerin kolları üzerinde kırmızı bantlar ve bu bantların üzerinde “stop” yazısı bulunur.
Acil Modu: Deprem, afet ve yangın gibi durumlarda acil mod özelliği devreye girer.
Diğer Özellikler: İhtiyaçlara uygun olan bütün çözümler de üretilebilmektedir. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak, besleme gerilimi şartları sağlanabilir.
Bariyer Tasarımı: Özgün bir tasarıma sahiptir. Dekoratif bir görüntü sunar.
Bariyer Garantisi: iki sene
Teknik Destek: Türki cumhuriyetler, bütün Türkiye dahil olmak üzere, Balkanlar ve Kıbrıs’ta kaliteli, hızlı ve kesintisiz destek imkânı bulunur.
Montajı: Montaj kitiyle kolay ve hızlı montaj.

İlgili Aramalar: otopark bariyeri, otopark bariyer sistemleri, otopark bariyeri fiyatı, bariyer, avax bariyer

Top