Avax MN3 Otopark Bariyeri Sistemleri

Avax MN3 Otopark Bariyeri Sistemleri, 3 metrelik bir kola sahiptir. Bu bariyerimiz, buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Çift buton kontrolünde bariyeri açmak için farklı, kapamak için farklı buton bulunur.

Bariyer Sistemleri Set İçeriği 

1 adet AVAX MN3 otomatik bariyer
1 adet 3 metrelik bariyer kolu
1 çift emniyet fotoseli
1 adet flaşör lambası
1 adet uzaktan kumanda alıcısı
1 adet uzaktan kumandalı

 

AVAX MN3 Bariyer Teknik Özellikleri 

Bariyer Enerjisi: 220 Volt AC / 50 Hz enerjilidir.
Güç Tüketimi Özellikleri: 80 Watt – 24 Volt AC güç tüketmesi
Gövdesi: Anahtarlı kapaklı, elektrostatik boyalı, zaman kontrolü, IP44, darbelere dayanıklı gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ile +60 derece
Bariyer Boyut: 30 cm en x 22 cm boy x 106 cm yükseklik
Hızı: 2 saniyede açılma yahut kapanma yapabilir.
Kol Uzunlukları: 3 metre ve ara uzunluklara sahiptir.
Uzaktan Kumandası: 50m etkileşim alanı, butonlu, pil dâhildir.
Buton Kontrolleri: Çift ya da tek buton ile çalışabilir. Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayarlı butonlar bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta bariyer bir sonraki hareketini yapar.
Bariyer Zaman Kontrolleri: Bariyer kolunu istenilen zamana ayarlayarak, o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Access Kontrolü: Her türlü geçiş kontrol ünitesi tarafından kontrol edilebilir. RS 232, RS 422, RS 485, TTL, CMOS, 3-50 volt DC darbe veya koru kontak ile direkt olarak bilgisayar kontrolü kullanılabilmektedir.
Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V dc darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet bariyer kontrol edilebilir. Her türlü Access kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.
Sensör Kontrolleri: Araçların geçişleri sırasında, aracın bariyer kolu altına durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense bile kolun aşağı yönlü hareketi, engellenir. Bu engel, güvenlik sensörü tarafından gerçekleştirilmektedir. Araçların geçişi sırasından sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir. Tırlar ve kamyonlar için ek olarak emniyet sensörü bulunmaktadır.
Bariyer Akıllı Kolu: Bariyer kolunun yukarı ve aşağı yönlü hareketi sırasında, kendisine dokunmakta olan cisimleri hissedebilir ve bu cisimlere aynı zamanda tepki verebilir. Emniyet sensörleri dışında kalan tüm durumlarda, bariyer kolunun aşağı yönlü hareketi sırasında, bariyer kolunun altında kalan bir maddeyi algılaması ve böylece otomatik olarak yukarı yönlü hareket alması sağlanabilir. Yukarı yönlü hareket, 0,7 saniyedir. Bariyer kolunun yukarı hareket sırasında hareket yönünde yer alan cismi algılaması da mümkündür. Bu durma süresi 0,3 saniyedir. Kolun çarpma durumlarında kırılabilir olarak üretilmesi de mümkündür.
Bariyer Sistem Özelliği: Bariyerin elektronik devresi, mikroişlemci kontrolüne sahiptir. Elektronik devresi üzerinde bulunan tüm opsiyonel özellikleri, daima kullanıma hazırdır. Çevre bağlantıları da sisteme dahil edilerek, masrafsız bir şekilde geliştirilebilir.
Bariyer Aküsü: Otopark bariyerini opsiyonel olarak akü ile kontrol edebilirsiniz. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde elektrik kesilse bile bariyeri 250 defaya kadar açma ve kapama yapabilirsiniz.
İkaz Lambası: Otopark bariyerinin kolunun hareketleri sırasında ikaz lambası yanıp söner.
Reflektörü: Kırmızı reflektör bantları vardır ve bantlar üzerinde “STOP” yazısı bulunmaktadır.
Acil Alarm: Yangın, afet ve deprem anında alarm verebilir.
Diğerleri: İhtiyaca uygun olan çözümler üretilebilir ve müşterilerin isteklerine bağlı olarak istenen tüm besleme gerilimi şartları da sağlanabilir.
Özel Tasarımı: Özgün tasarımlıdır ve kapalı – dış mekânlar için dekoratif bir görünüm sunmaktadır.
Garanti Süresi: Garantisi iki yıldır.
Teknik Servis Hizmeti: Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Kıbrıs’ta hızlı, kaliteli, uzman ve kesintisiz destek hizmeti bulunmaktadır.
Montaj Özellikleri: Montaj kiti sayesinde hızlı ve kolay montaj.

İlgili Arama: bariyer sistemi, bariyer sistemleri, otopark bariyeri, otopark bariyer fiyatları, otopark sistemleri, otopark takip, avax bariyer, avax bariyer fiyatları

Top