Avax MX6 Kollu Otopark Bariyer Sistemi

Anti – aging waterproof ve zarif kasa tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Avax MX6 Kollu Otopark Bariyer Sistemi, her türlü dış ortam koşulunda ve havada sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Üzerinde yer alan led ışıkları sayesinde gece görüşleri kolaylaştırarak, bariyerin kolu kapalı ilen kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Bariyer açıldığında ise yeşil renkli ok işareti yanmaktadır. Üstelik bu bariyerimiz, 32-bit ARM dual-core işlemciye sahiptir.

SET İÇERİĞİ
1 adet bariyer
1 adet 6 metrelik teleskobik kol
1 adet kol dayama dikmesi
1 adet uzaktan kumanda alıcı
1 adet Uzaktan kumanda verici
1 adet flaşör lamba
1 adet wireless açma ve kapama butonu
1 çift emniyet fotoseli

AVAX MX6 Bariyer Teknik Özellikleri 

Bariyer Kasasının Özellikleri: Bariyerin giriş yönünde ledler bulunmaktadır. Bu ledler, aydınlatma ve bilgilendirme amacı ile kullanılmaktadır. IP65 koruma sınıfı bulunan bu bariyer, alüminyum alaşımlı gövdeye sahip olup bu gövde elektronik toz boya sıkıştırma teknolojisi ile üretilmiştir.
Bariyer Motoru Özellikleri: Güçlü 220 Volt motora sahip olan bariyerimiz, enerji tasarrufu sağlamanıza imkan veren motora sahiptir. Yüksek hızla açılma yapabilmek için tescilli kuvvet oranı teknolojisi ile birlikte mümkün olan en düşük dönüş hızına sahiptirler.
Bariyer Mekanik Yapısı: Mekanik olan yapısı, %100 görev döngüsüne sahip ve yoğun kullanımlar için geliştirilmiştir. İki kat boya ile korunurlar ve aküminyum alaşımlı profilden yapılmış olan parçaları bulunmaktadır.
Çalışma Performansı: Kontrolör tarafından elektronik dönüş hızı kontrolleri sayesinde bariyer kolunun hareketleri sessiz, muntazam ve hızlı olmaktadır.
Yay Yapısı Özellikleri: Yayın yapısı oldukça güçlüdür. Yeni tasarlanmış olan yayı, mükemmel bir kapama ve açma yapabilmek için tüm kör noktaların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Üstelik yayın basıncını manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.
Giriş Güç Özellikleri: 220AC ve AC110 / 50/60 hz giriş gücü bulunur.
Bariyerin Maksimum Gücü: 120 Watt’dır.
Koruma Sınıfı: IP65 koruma sınıfına sahiptir.
Motor Sıcaklıkları: -40℃ to 80℃ sıcaklık
Çalışma Sağlama Süreleri: 5 milyon devirlik çalışma sağlama süresine sahiptir.
Giriş Ara Yüzü Özelliği: 100MS atım sinyali genişliği veya +12V sinyali bulunur.
Malzemeleri: Alüminyum alaşımlı profil malzemelidir.
Bariyerin Görev Döngüleri: %100 görev döngüsüne sahiptir.
Bariyer Kasa Boyutları: 35 santimetre × 29.5 santimetre × 106 santimetre boyuta sahiptir.
Bariyer Ağırlığı: 50 kilogramdır.
Uzaktan Kontrol Etme Mesafesi: ≤30M uzaklık.
Yerden Yükseklik: 83 santimetrelik yükseklik
Bariyer Kol Hızı: 3s/6s hız
Bariyer Kol Uzunlukları: 6 metrelik uzunluk

İlgili Etiketler: bariyer, bariyer sistemleri, bariyer fiyatı, bariyer fiyatları, bariyer sistemi, ledli bariyer, otopark bariyeri, otopark bariyeri fiyatları

Top