AVAX MC6 Ledli Bariyer

AVAX MC6 Ledli Bariyer, 6 metrelik bir kola sahiptir. Gövdesi alüminyum alaşımlıdır ve IP65 koruma sınıfı ile birlikte elektronik bir toz sıkıştırma teknolojisine sahiptir. Mükemmel çalışma performansına sahip olan bariyerimiz, yoğun kullanım sağlamanız için oldukça idealdir. Güçlü bir yaya sahip olan bu bariyer, açma ve kapama yapabilmek için tüm kör noktaların ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

SET İÇERİĞİ
1 adet bariyer
1 adet 6 metrelik teleskobik kol
1 adet kol dayama dikmesi
1 adet uzaktan kumanda alıcısı
1 adet uzaktan kumanda vericisi
1 adet flaşör lamba
1 adet wireless açma/kapama butonu
1 çift emniyet fotoseli

AVAX MC6 Ledli Otopark Bariyeri Teknik Özellikleri

Bariyerin Kasası: Giriş yönünde yer alana ledler, bilgilendirme ve aydınlatma amaçlı olarak kullanılmaktadır. Alüminyum alaşımlı gövdesi, IP65 koruma sınıfına sahip olup elektronik toz boya sıkıştırma teknolojisi ile üretilmiştir.
Bariyerin Motor Özellikleri: 220V güçlü motorlu enerji tasarrufu konseptine sahiptir. Yüksek hızlı açılma elde edebilmek için tescilli kuvvet dönüş oranı teknolojisi mümkün olan en düşük dönüş hızını kullanmaktadır.
Güçlü Mekanik Yapı Özelliği: İki kat boya ile korunan ve alüminyum alaşımlı profilden yapılmış olan parçaları vardır. Mekanik yapıya sahip olup %100 görev döngüsüne kadar yoğun kullanım ile geliştirilmiştir.
Çalışma Performansı: Kontrolörü tarafından elektronik dönüş hızı kontrolleri sayesinde, hassas bariyer kolu hareketi sağlanmış olarak sessiz, hızlı ve muntazam şekilde çalışabilmektedir.
Yay Yapısı: Güçlü bir yay yapısına sahiptir. Yeni tasarlanmış olan yayı, mükemmel bir şekilde kapama ve açma sağlayabilmek için bütün kör nokta alanlarını ortadan kaldırmaktadır. Üstelik yay basıncı manuel olarak ayarlanabilmektedir.
Giriş Güç Özeliği: 220AC/AC110 – 50/60 HZ güce sahiptir.
Maksimum Güç Özelliği: 120 W güç
Koruma Sınıf Özelliği: IP 65 koruma standardı
Motorun Sıcaklığı: -40℃ ile 80℃ derece arası sıcaklık
Çalışma Süreleri: 5 milyon devir çalışma süresi
Giriş Ara Yüzü Özellikleri: +12V sinyal veya 100MS atım sinyali genişliği bulunur.
Malzemesi: Alüminyum alaşımlı profil malzemeden üretilmiştir.
Görev Döngüleri: %100 görev döngüsüne sahiptir.
Kasa Boyutu: 35 santimetre × 29.5 santimetre × 106 santimetre
Bariyerin Ağırlığı: 50 kilogramlık ağırlığa sahiptir.
Uzaktan Kontrol Mesafeleri: ≤30M’dir.
Zemin Yüksekliği: 83 santimetredir.
Kol Hızları: 3s/6s hız
Maksimum Kol Uzunlukları: 6 metrelik kola sahiptir.
İlgili Aramalar: ledli bariyer, otopark bariyeri, bariyer, bariyer sistemi, bariyer sistemleri, otopark bariyeri fiyatı, bariyer sistemleri fiyatları, kollu bariyer

Top