Şerit Bariyer

2 Metre + 3 Metre = 5 Metrelik Şerit Yönlendirme Bariyeri

Yönlendirme bariyeri, kalabalık olan ortamlarda, insanların doğru şekilde yönlendirilmesi, geçişlerin engellenmesi ya da geçişlerin sıraya sokulması için kullanılmaktadır. Şerit bariyer, mekanizmalı şerit bariyer ya da yönlendirme bariyeri olarak da adlandırılmakta olan bu ürünümüz, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Sağlam makara şeridi ile sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Şerit bariyer; banka, alışveriş merkezi, havaalanları, hastaneler, okullar, fuar alanları, belediyler, depolar, fabrikalar, üniversiteler, konser alanları ve oteller gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bariyerin mekanizmasında üç metrelik bir kırmızı şerit sarılıdır. Çok basit bir şekilde çekilerek uzatılır ve bırakıldığında kendini otomatik olarak toplar. Yönlendirme bariyerinin ithalatçısı olan firmamız, uygun fiyatlara satış yapmaktadır. 10 yıllık yedek parça garantisi ile satılmakta olan kemerli yönlendirme bariyeri, 2 yıllık yasal garantiye sahiptir ve firmamızın güvencesi altındadır.  

5 Metre Şerit Yönlendirme Bariyeri Teknik Özellikleri

  • Paslanmaz çelikten imal edildiği için dış ve iç ortamlarda güvenle kullanılabilir.
  • Dikmenin yüksekliği 86 santimetre olup tablasının çapı ise 32 santimetredir.
  • Şerit bariyerin mekanizması üç metrelik uzunluğa kadar açılabilir ve bu kırmızı renklidir. Yanında ise ilave olarak iki metrelik daha kırmızı şeridi ücretsiz vermekteyiz. Yani toplan olarak 5 metrelik bariyer ile kapatabilirsiniz.
Top