Avax Engelli Geçiş Turnikeleri

Avax engelli geçiş turnikeleri, engelli bireylerin geçiş yapabilmesi ve serbest geçişler için kullanılmakta olan turnikelerdir. Farklı kol uzunluklarına sahip olan bu turnikelerimiz, çok geniş alanlarda güvenle kullanılabilir. Turnike kullanılacak olan her alanda kesinlikle kullanılması gereken Avax engelli geçiş turnikeleri, engelli bireylerin rahatlığı için kullanılmalıdır. Çünkü engelli bireyler, normal bir turnikeden geçemezler. Engelli bireylerin normal bir turnikeden geçemiyor olması, vip turnikelerin de her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmasını sağlamaktadır. Tek buton ya da çift buton ile kontrol edilebilen vip turnikeler, çok basit bir şekilde monte edilebilir. 20 dakika gibi çok kısa bir sürede montajları yapılabilmektedir. Mikro işlemci kontrollü olan engelli geçiş turnikelerimiz, bu sayede çift taraflı olarak geçiş olanağı sunarlar.

Avax engelli geçiş turnikeleri, geçiş yapılmakta olan yönde bir veri çıktısı verecektir. Bu çıkış eğer pc kontrollü olarak kullanılıyorsa, direkt olarak bilgisayara gönderilebilir. Sağlamlıkları ve üstün performansı ile dikkatleri üzerine toplayan engelli geçiş turnikelerimiz, ISO 2000 – ISO 9001 ve TSEK kalite belgelerine sahiptir. Farklı modelleri ile güvenle kullanılabilecek olan vip turnikelerde, istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. Turnike kolu üzerine engelli işareti konulabileceği gibi aynı zamanda geçiş yönü işaretleri de konulabilmektedir. Tekerlekli sandalye kullanan bireyler için tasarlanmış olan bu turnikeler, engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmaktadır!

Avax vip turnikeler, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik gövdeli olabilirler. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan modelleri, dış ortamlarda kullanılmak için harika bir seçenektir. Elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda kullanılmaktadır. Tüm Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerde satışını ve satış sonrası desteğini gerçekleştirdiğimiz Avax engelli geçiş turnikeleri, kesintisiz ve güvenilir geçişin bir simgesidir. Siz de Avax engelli geçiş turnikesi satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

Top