Avax Silindir Vip Turnike Sistemi

Avax silindir vip turnike, 60 wattlık güç tüketimine sahiptir. -20 derece ve +50 derece arası sıcaklıklarda kullanılan bu turnike, 75 santimetrelik bir kol uzunluğuna sahiptir. Kendisine dokunan cisimleri hisseder ve bu cisimlere tepki verebilir. Kullanımı oldukça basit ve görünüşü oldukça şıktır.

Avax Silindir Vip Turnike Teknik Özellikleri

Enerjileri: 100 volt/AC – 240 volt/AC enerji
Güç Tüketme: 60 watt güç tüketim.
Silindir Turnike Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik
Sıcaklıkları: -20 derece ile +50 derece arası sıcaklık.
Boyut: Yükseklik: 990 / Çap: 220 ebatları
Kol Uzunluğu: 75 santimetre
Akıllı Kolları: Kendisine dokunan cisimleri hisseder ve ileri / geri hareket esnasında bu tepki oluşturulmaktadır.
Vp Turnike Sistemleri: Geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı veren bu turnike, IO kartları doğrudan bilgisayara gönderebilir. Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmış olan silindir vip turnike, çift yönlü olarak geçişe olanak tanır. Elektrik kesintisi yaşanması durumlarında da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir. Dahili güç kaynağı, 200 kez geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu moda, dahili güç kaynağı sayesinde geçerler.
Vip Turnike Kontrol Etmeleri: Tüm çevre birimleri ve Access geçiş kontrol üniteleri tarafından tetiklenebilir ve kuru kontak verilebilmektedir.
Buton Kontrolleri: Bu turnike tek buton veya çift buton ile kontrol edilebilmektedir. Tek buton ile kontrol esnasında butona her basışta bir sonraki komuta geçilir. Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır.
Zaman Kontrolleri: Turnike kolu belirli bir zaman dilimine ayarlanarak, o zaman diliminde kapanabilir.
Motor Dişli Sistemi: İzinsiz olarak geçiş yapılmak istenirse, turnike sistemlerine müdahale etmek gerekmektedir veya dışarıdan bir kuvvet kullanarak dış etkenler aracılığı ile turnike akıllı kolunun kırılması gerekmektedir. Mikro işlemci kontrollü olarak çalışan motor dişli sisteme sahiptir. Blokajlı bu motor dişli sistem, mikro işlemci ile enerji uygulandığında geçişe izin vermektedir.
Tehlikeli Durumları: Afet, deprem, yangın gibi acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçecektir.
Opsiyonel Göstergeleri: Geçiş yapılırken ise bu yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçişin yapılamayacağına dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Opsiyonel olarak bu turnikede üç konumlu ve ışıklı gösterge kullanılır ve geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönecektir.
Opsiyonel Kumanda: Bir turnikeye 1 / 1500 adet kumanda tanımlaması yapılabilmektedir. Butonlu uzaktan kumanda (30 metre) ve keyless uzaktan kumanda (3 metre) anahtarlıklara da takılarak kullanılabilmektedir. Butonlu kumanda, 30 metre mesafeden ve keyless kumanda ise 3 metre mesafeden okunabilmektedir.
Ek Özellik: Tüm opsiyonel özellikleri müşteri isteklerine göre istenen besleme gerilimi şartlarında sağlatılabilmektedir.
Özel Tasarımları: Sessiz ve yumuşak geçiş imkânı  
Garanti Kapsamı: İki sene
Teknik Destekler: Türkiye, Balkanlar, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetlerde destek.  
Belgeleri: ISO/2000 – ISO/9001 – TSEK belgeleri
Opsiyonel Uygulamalar: Sisteme özel giriş ve çıkış efektleri verilebilirken, geçiş uyarı sinyal lambası tercih edilebilirdir. Turnikenin gövde rengini de ekstra bir özellik olarak tercih edebilirsiniz.

İlgili Arama: turnike sistemleri, turnikeli geçiş, geçiş kontrolü, turnike sistemi, engelli geçiş, vip turnike sistemi, vip turnike sistemleri, vip turnike, engelli geçiş turnike fiyatı

Top