Avax Silindir Camlı Ekonomik Vip Turnike

VIP turnike, plazaların girişlerinde kullanılabilir. Son teknoloji ile fabrikamızda üretilen bu turnike, pleksiglass ya da cam kanatlara sahiptir. Modern binalara farklı bir hava katmaktadır. 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahip olduğu için dış ortamlarda güvenle kullanılır.

Avax Silindir Camlı, Ekonomik Vip Turnike Teknik Özellikleri

Voltajı: 100 – 240 v ac çalışma voltajı
Güç Harcama: 50 watt güç tüketir.
Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik gövdelidir.
Çalışma Sıcaklıkları: -20 ile +60 derece sıcaklıkta çalışır.
Akıllı Kolu: İleri veya geri hareket esnasında turnike, cisimleri hissederek tepki verebilir.
Turnike Kontrolleri: Diğer çevre birimleri ve geçiş kontrol üniteleriyle uyumlu çalışmasının yanı sıra aynı zamanda geçiş tetiklemesi için kuru kontak da verebilmektedir.
Sistem Özelliği: Mikro işlemci kontrolü sayesinde iki yönlü olarak geçiş imkânı sunar ve geçilen yönde bir veri çıktısı verir. Bu veriyi opsiyonel olarak ıo kart sayesinde bilgisayara da gönderebilmektedir.
Elektrik kesildiğinde sistem, otomatik olarak açma ve kapma moduna geçer. Bu işlemler turnike içerisinde bulunan dâhili güç kaynağı sayesinde olur.
Sensör Kontrolleri: Geçiş tamamlandığı takdirde kapanma işlemi gerçekleştirilir. Güvenlik sensörü kişinin kol önünde durması durumunda hareketi engeller. Uzaktan kumanda ile bile kontrol edilmesi bu gibi durumlarda yasaklanmıştır.
Buton Kontrolleri: Çift buton kontrollüdür.
Zaman Kontrolleri: Turnikenin dilediğiniz zamanlarda kapanmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça basit bir kontrole sahiptir.
Acil Mod Durumu: Acil durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer. Kumanda ile de kontrol edilebilir.
Opsiyonel Göstergeleri: Geçişe izin olmadığında ise kırmızı “x” işareti sürekli olarak yanar. Üç konumlu ışıklı göstergesi kullanımınızı kolaylaştıracaktır.
Turnike geçişe izin verdiğinde yeşil ok işareti sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise yeşil ok sürekli olarak yanacaktır.
Opsiyonel Uzaktan Kumanda Kontrolü: Dilerseniz uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz. Bir turnikeye 1.500 tane buton veya uzaktan kumanda kaydı yapabilirsiniz. Keyless kumanda ile turnikeye 3 metre yaklaştığınızda turnike kullanıcısını tanıyabilir ve geçişe izin verilir.
Opsiyonel Uygulamaları: Geçişlerde uyarı vermek için sinyal lambası ya da giriş ve çıkışlarda belirleyeceğiniz ses efektleri kullanabileceğiniz gibi turnikenin gövde rengi de tercih edilebilirdir.
Garanti Yıl: 2 yıl garantili
Kalite Standardı: Iso 2008 / Iso 9001 / TSEK

İlgili Aramalar: güvenlik sistemleri kapı kontrol otopark bariyeri, turnike, geçiş sistemleri, turnike fiyatları, silindir turnike, turnike nasıl yapılır, turnikeli geçiş sistemi, vip turnike fiyatları, turnike modelleri

Top