Avax Silindir Camlı Vip Turnike

Avax silindir camlı vip turnike, 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahip olduğu için dış ortamlarda güvenle kullanılabilir. Turnikenin ileri ve geri hareketi esnasında kendisine dokunan cisimleri hissedebilir.

Avax Silindir Camlı Vip Turnike Teknik Özellikleri

Voltajı: 100 – 240 v ac çalışma voltajı
Güç Harcama: 60 watt güç tüketir.
Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik gövdelidir.
Çalışma Sıcaklıkları: -20 ile +50 derece sıcaklıkta çalışır.
Akıllı Kolu: İleri veya geri hareket esnasında turnike, cisimleri hissederek tepki verebilir.
Turnike Kontrolleri: Diğer çevre birimleri ve geçiş kontrol üniteleriyle uyumlu çalışmasının yanı sıra aynı zamanda geçiş tetiklemesi için kuru kontak da verebilmektedir.
Sistem Özelliği: Mikro işlemci kontrolü sayesinde iki yönlü olarak geçiş imkânı sunar ve geçilen yönde bir veri çıktısı verir. Bu veriyi opsiyonel olarak ıo kart sayesinde bilgisayara da gönderebilmektedir.
Elektrik kesildiğinde sistem, otomatik olarak açma ve kapma moduna geçer. Bu işlemler turnike içerisinde bulunan dâhili güç kaynağı sayesinde olur.
Sensör Kontrolleri: Geçiş tamamlandığı takdirde kapanma işlemi gerçekleştirilir. Güvenlik sensörü kişinin kol önünde durması durumunda hareketi engeller. Uzaktan kumanda ile bile kontrol edilmesi bu gibi durumlarda yasaklanmıştır.
Buton Kontrolleri: Çift buton kontrollüdür.
Zaman Kontrolleri: Turnikenin dilediğiniz zamanlarda kapanmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça basit bir kontrole sahiptir.
Acil Mod Durumu: Acil durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer. Kumanda ile de kontrol edilebilir.
Opsiyonel Göstergesi: Geçişe izin olmadığında ise kırmızı “x” işareti sürekli olarak yanar. Üç konumlu ışıklı göstergesi kullanımınızı kolaylaştıracaktır.
Turnike geçişe izin verdiğinde yeşil ok işareti sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise yeşil ok sürekli olarak yanacaktır.
Opsiyonel Uzaktan Kumanda Kontrolleri: Dilerseniz uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz. Bir turnikeye 1.500 tane buton veya uzaktan kumanda kaydı yapabilirsiniz. Keyless kumanda ile turnikeye 3 metre yaklaştığınızda turnike kullanıcısını tanıyabilir ve geçişe izin verilir.
Opsiyonel Uygulama: Geçişlerde uyarı vermek için sinyal lambası ya da giriş ve çıkışlarda belirleyeceğiniz ses efektleri kullanabileceğiniz gibi turnikenin gövde rengi de tercih edilebilirdir.
Garanti Yılları: 2 yıl garantili
Kalite Standartları: Iso 9001 / Iso 2008  / TSEK

 

İlgili Araması: turnike fiyatları, silindir turnike, turnike nasıl yapılır, turnikeli geçiş sistemi, vip turnike fiyatları, turnike modelleri, güvenlik sistemleri kapı kontrol otopark bariyeri, turnike, geçiş sistemleri

Top