AVAX V90 VIP TURNİKE

AVAX V90 VIP Turnike, serbest geçişlerin sağlanması için harika bir seçenektir. Bireylerin kolayca geçiş yapmasını sağlayan bu turnike, her iki yöne motor ile sürüş gerçekleştirilebilir. Enerjinin kesilmesi gibi durumlarda kolları, serbest geçişe imkân sağlanır.

AVAX V90 VIP TURNİKE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Turnike Kasası: AISI 304 Kalite paslanmaz olup dış ortamlara karşı dayanıklılık gösterir.
Turnike Kolları: Alüminyum eloksallı ve termikli kola sahiptir. Kol arası pleksi glass kanatlıdır.
Çalışma Şekli: Her iki yöne motor ile sürüşlüdür. Kol beş kere bu aksiyonu yapıp açma ve/veya kapalı konumuna geri gelemez ise sesli ikaz verip acil mod durumuna geçmektedir.
Mekanik sürüş tahrik esaslı olup kapanma veya açılma esnalarında kol bir engel ile karşılaşması durumunda geldiği yöne geri giderek geçiş alanını açar, otomatik kapanma açık ise tekrar zaman sayar ve açma ve/veya kapama işlemine devam eder.
Acil Alarm Durumları: Enerjinin kesilmesi durumunda, serbest geçişe imkân sunar. Panik, deprem ve yangın anında bütün panelleri basit olarak bağlantı uyumu sağlar. Bu tip cihazlardan gelecek olan kablo bağlantısı ve kontak kesilmesi gibi durumlarda otomatik geçiş olanağı tanır. Bu mod ile kolların hangi yöne açılacak olduğu da kontrol kartı üzerinde seçilebilir.
Güç Kaynakları: 220 VAC , 60 Hz güç kaynağına sahiptir.
Çalışma Sıcaklıkları: -15 C ile +60 derece sıcaklık
Geçiş Hızları: Motor hızı elektronik kontrol kartları üzerinden 1,5 ila 2,5 saniye aralığında ayarlanabilir.
Geçiş Aralıkları: 85 santimetre (85 cm kol + 5 cm boşluk payı)
Ağırlıkları: 20 kilogramlık
Kullanım Yerleri: Dış ve iç ortamlarda güvenle kullanılabilir.

 

İlgili Aramalar: vip turnike fiyatları, vip turnike sistemi, vip turnike sistemlerii turnike sistemi, turnike sistemleri, engelli geçiş, turnike fiyatları, turnike fiyatı, vip turnike, turnike sistemleri, avax vip turnike, vip turnike fiyatı, avax vip turnike fiyatları, avax vip turnike fiyat,  özürlü turnike

Top