Avax Geniş Kollu Engelli Geçiş Turnikesi 90 cm Kol

90 santimetrelik kola sahip olan engelli geçiş turnikesi, serbest geçişler için harika bir seçenektir. İki yönlü olarak geçiş imkânı sunan bu turnike, Turnike sistemi her alanda kullanılabilir. Engelli bireylerin turnikeden zorlanmadan geçiş yapabilmesi gerekmektedir.

Geniş Kollu Engelli Turnike Teknik Özellikleri

Enerji Harcaması: 100 / 240 Volt AC enerjilidir.
Turnike Güç Özelliği: 60 watt güç.
Çalışma Sıcaklıkları: -20 derece ve +50 derece arası.
Turnike Boyutu: 94 cm x 20 cm x 26 cm
Kol Uzunluğu: 90 santimetre kol uzunluğu bulunur.
Akıllı Kolu: İleri – geri hareket sırasında kendisine dokunan cisimleri hisseder ve tepki verir.
Engelli Turnikesi: Bilgisayar kontrolünde de doğrudan bu bilgi bilgisayara aktarılabilmektedir. Elektrik kesilmesi durumlarında sistem, otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilir. İki yönlü olarak çalışmasına devam eder. Sistemi, mikro prosesör kontrollüdür. Geçiş yapılan yönde bir data çıktısı verir ve bu çıkış dijital olabilir.
Kontrolleri: Çevre birimlere ve kontrol ünitelerine çok basit bir şekilde bağlanabilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için 3-50 volt DC darbe, CMOS, TTL veya kuru kontak ya da Rs232, Rs422 ve Rs485 ile de bilgisayar kontrolleri yapılabilmektedir. Bir pc ile 32 ve katları kadar turnike kontrol edebilirsiniz.
Sensörleri: Geçiş yapılırken kişiler eğer turnike önünde duruyorsa, bir kontrol ünitesi ve çevre birim ile turnike tetiklense bile kolun hareket etmesi engellenir. Güvenlik sensörleri sayesinde engelleme gerçekleşir. Geçiş işlemi tamamlandığında ise sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemlerine devam edilmektedir.
Buton Kontrolleri: Çift buton kontrolünde açma ve kapama yapmak için iki farklı buton bulunurken, tek buton kontrollerinde butona her basışta bir sonraki komuta geçilir.
Zaman Kontrolleri: Turnike kolu belirli bir zamanda otomatik olarak kapanır.
Kilit Mekanizması: Mikro işlemci kontrollü, elektromanyetik kilitleme mekanizması vardır.
Acil Alarm Modları: Uzaktan kontrol ile de acil durum geçişleri kontrolü sağlanabilmektedir. Böylece acil alarm durumlarında acil çıkışlar kolayca yapılabilir. Güvenlik sistemlerine bağlanılarak acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir.
Opsiyonel Olan Göstergelerii: Üç konumlu ve ışıklıgöstergeye sahiptir. Bu gösterge, turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok ile geçişe hazır olduğunu belli eder ve yeşil ok sürekli olarak yanıp söner. Geçiş yapılırken ise bu ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı esnada da karşı yönde geçişin o an için yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Opsiyonel Uzaktan Kumandası: Anahtarlığa takılan ve personellerin yanında da bulundurabileceği keyless modül sayesinde hiçbir tuşa basılmadan da geçiş sağlanabilmektedir. Turnike kullanıcıyı tanımaktadır. Bir adet turnikeye bir ile beş adet keyless yahut butonlu uzaktan kumanda tanıtılabilmektedir. Keyless uzaktan kumanda 3 m’ye kadar olan mesafelerden okuma yapabilmektedir. Butonlu uzaktan kumanda da, otuz metreye kadar olan mesafelerden okuma yapabilmektedir.
Diğer Özellikleri: Opsiyonel özellikler ile ihtiyaca uygun farklı pek çok çözüm üretilebilir. Müşterilerin isteklerine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Özel & Özgün Tasarımı: Yumuşak ve sessiz geçiş olanağı sunar.
Garantileri: İki yıldır.
Teknik Hizmetleri: Balkanlar, Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Kıbrıs’ta hızlı ve kesintisiz destek.
Kalite Belgesi: ISO 9001 – TSEK – ISO 2000 belgeler
Uygulaması: Gövde rengini de istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Sistemlerine özel çıkış ve giriş efektleri bulunur. Sinyal lambası, geçişlerde uyarı vermeyi sağlar.

İlgili Araması: engelli geçiş turnikesi, turnike sistemi, turnikeli geçiş, engelli geçiş sistemleri, turnikeli sistem, turnike fiyatları, turnike fiyatı, geçiş kontrol sistemleri, turnike fiyat teklifi

Top