Turnike Fiyatları

By admin on Şub 15 in Genel, Haberler, Makaleler.

Turnike sistemleri, geçişlerin kontrollü bir şekilde yapılması ve geçiş güvenliği sağlamak için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanılabilir olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Kullanılacak olan farklı modellere göre turnike fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu modeller; tripod turnikeler, engelli geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri olarak ayrılır. Her model turnikemiz aslında aynı amaç için kullanılıyor olsa da kullanım alanları ve geçiş şekilleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu turnikelerimizin gövde özelliklerine göre de turnike fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Çünkü bazı modellerde gövde paslanmaz çelik, bazılarında ise elektrostatik boyalı olmalıdır. Paslanmaz çelik turnikeler, dış ortamlarda herhangi bir sorun olmadan güvenle kullanılabilir. Elektrostatik boyalı turnikelerimiz ise iç ortamlarda güvenle tercih edilebilir.

Tripod turnikeler, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Avax tripod turnike fiyatları firmamızda çok uygundur. Bu turnikelerimizi yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetikleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha kontrollü bir geçiş olanağı mümkün olacaktır. Bu turnikelerimizde darbe emici absorber kullanılmaktadır. Turnike kollarından hızlı geçilmesi durumunda absorber, turnike kolunun sabit bir hızda turunu tamamlamasını sağlamaktadır. Gçbek mekanizması da dökümden imal edilmiş olan bu turnikelerimizde zamanda kullanıma bağlı olarak kol boşlukları oluşmayacaktır.

Engelli geçiş turnike fiyatları da firmamızda çok uygun olup bu turnikelerimiz, engelli bireylerin geçiş yapması ve serbest geçiş yapılabilmesi için kullanılmaktadır. Kullanım alanı çok yaygın olup tüm turnike kullanılan alanlarda güvenle tercih edilebilirler. Çok uygun fiyatlara sahip olan engelli geçiş turnikeleri, vip turnike olarak da adlandırılırlar. Boy turnike fiyatları da oldukça uygun olup bu turnikelerimiz, insan boyunu aşan turnikelerdir. Kullanım alanları çok geniş olan bu turnikelerimiz, insan taşkınlıklarını engellemek amacıyla çok geniş alanlarda kullanılırlar. Özellikle bu sayede stadyum ve konser alanlarında sıkça tercih edilirler.

Hızlı geçiş turnike fiyatları, kullanılacak olan farklı model turnikelere göre değişiklik göstermektedir. Fiyatları genellikle çok uygun olan bu turnikeler, hızlı geçiş imkânı sunar. Şıklıkları ile tüm dikkatleri üzerine toplayan hızlı geçiş turnikeleri, single ve double modelleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle işletmelerde sıkça kullanılıyorlar.

admin

Top