Road Blocker

ROAD BLOCKER

Avax Road Blocker, üst düzey güvenlik gerektiren alanlarda giriş ve çıkışlarda, yol blokajı için en güvenilir ve en etkin şekilde çalışır. Üstün performansı ve kesintisiz destek hizmeti ile kısa bir zamanda birçok farklı referansa sahip olmayı başarabilmiştir. Hidrolik olan road blocker, kesintisiz ve sorunsuz bir çalışma sağlar.
Road Blocker kullanmak için öncelikle bir kuyu kazılır ve kuyuya ROAD BLOCKER bariyer gömülmektedir. Kontrol panelinden elektrik kablosu ve hidrolik sistemin kanalları izole edilerek döşenmektedir. Demirlerle kiriş sistemi ve kolon oluşturularak betonlanır.
ROAD BLOCKER, açılırken ve kapanırken iş kazasına meal vermemek için güvenlik sensörleri yerleştirildikten sonra kullanıma hazır olacaktır. Sistem kontrolleri için parmak izi okuma cihazı, yüz tanıma cihazı, kartlı geçiş cihazı, buton kontrolü, uzaktan kumanda ve hgs – ogs anteni ya da kuru kontak verilerek herhangi bir güvenlik kontrol sistemi kullanılabilecektir.
Anti terör uygulamaları içerisinde dikkat çeken sistem, araçla yapılacak olan bir terör saldırısında aracın hacmine ve aracın ağırlığına bağlı olarak 140 kilometreye kadar yapılan tüm atakları etkisiz hale getirmektedir. Opsiyonel olarak geliştirilen akıllı road blocker, akıllı bir sensöre sahiptir. Akıllı sensörü, temas halinde saldırıyı algılayarak daha önceden tanımlı olan telefon numaralarını arar ve saldırıyı rapor eder. Satın alınmış olan tüm road blocker ile ilgili tüm problem ve sıkıntıları, 7/24 çağrı merkezimizden destek alarak çözebilirsiniz.

 

Avax Road Blocker Teknik Özellikleri

Markası ve Modeli: AVAX RB-105
Enerjisi: AC 380 Volt enerjiye sahiptir.
Güç Sarfiyatı: 1.1 – 2.2 KWatt güç sarfiyatı
Gövde Özellikleri: 304 kalite paslanmaz çelik veya sac üzeri elektrostatik boyalı bir gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklığı: -25 ile +60°C arası sıcaklığa sahiptir.
Engel Genişlikleri: 2000 – 4000 milimetredir.
Engel Yükseklikleri: Max 350-650 milimetredir.
Taşıma Ağırlıkları: Maksimum 20 ton/dingil
Periyodları: 3.000 açma-kapama / gün
Açma ve Kapama Süreleri: 2 – 4  saniyede açma ve kapama
Uzaktan Kumandası: Keyless ile 3 metre uzaktan ya da butonla 30 metre uzaktan kumanda edilebilir. Araba anahtarlığına takılan ya da araçta herhangi bir noktaya bırakılan keyless kumandası ile blocker, bariyere üç metre yaklaştırıldığında, sistem aracı tanır. Herhangi bir tuşa basılmadığında geçiş sağlanır. Bir road blocker bariyere 1-500 adet keyless kumanda veya butonluı kumanda tanıtılabilir.
Kontrolleri: Sistem kontrolleri için parmak izi okuma cihazı, yüz tanıma cihazı, kartlı geçiş cihazı, buton kontrolü, uzaktan kumanda ve hgs – ogs anteni ya da kuru kontak verilerek herhangi bir güvenlik kontrol sistemi kullanılabilecektir.
Sensör Kontrolleri: Araç geçişini tamamladığında sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Kamyon ve tırlar için ek emniyet sensörü kullanılmaktadır. Araç geçişi sırasında aracın blok bariyer üzerinde durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, engelin yukarı hareketi güvenlik sensörü sayesinde engellenir.
Sistemi: Mikro prosesör kontrollü olarak tasarlanmış olup iki yönlü çalışır.
Acil Alarm Modu: Acil mod sinyali ile bir yöne hareketini tamamlamadan diğer yöne çalışabilir. Acil durumlarda manuel indirme veya kaldırma yapılabilir. Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol edilebilir.
Çalışma Aralıkları: Acil durumlarda ve enerji kesilmelerinde manuel indirme ve kaldırma yapabilmesi için kollu pompası ve haricen basınç boşaltım vanası mevcuttur. Aşağıya iniş ve yukarı çıkışları 2-4 saniye arası ayarlanabilir. Yani 24 saat sürekli çalışmaya uygundur.
İkaz Lambaları: Flaşör ikaz lambası, engelin aşağı ve yukarı yönlü hareketi sırasında, hareket tamamlanana kadar yanıp sönmektedir. Alternatif olarak uyarı için K/Y trafik lambası kullanılabilir.
Kontrol Pano Özelliği: Mikro işlemci kontrol panosu üzerinde dotmatrix LCD ekran vardır. Cihazın hareketleri ve pozisyonları ekrandan takip edilebilir. Bu sayede cihaza müdahale ve kontrol süresi son derece kısadır. Kontrol panosunun üstünde aşırı akım koruma, sigortalar, faz koruma, bağlanabilecek çevre birimleri için hazır röleler ve loop sensör soketleri hazırlığı bulunur.
Özel Tasarımı: İstenilen özgün tasarımlarda ve istenilen boyutlarda üretilebilmektedir.
Garantisi: Road blocker iki sene garantilidir.
Teknik Servis: Bütün Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs, Avrupa ve Balkanlarda kaliteli, hızlı ve uzman destek.
Kalite Standartları: prEN 12453, EN 50133-1) / CE (73 / 23/ EEC; 93 / 68/E EC / ISO 9001:2008
Montaj Kitleri: Montaj kiti sayesinde hızlı ve kolay montaj

İlgili Arama Etiketi: road blocker fiyatı, road blocker, rpad blocker fiyatları, bariyer sistemi fiyatı, bariyer fiyatları, bariyer sistemleri fiyatları, bariyer fiyatı,

Top