Otopark Bariyerleri Kullanım Alanları

By admin on Eyl 09 in Genel, Haberler, Makaleler.

Otopark bariyerleri kullanım alanları çok geniştir. Araçların takip edilmesi istenilen çok geniş alanlarda güvenle kullanılabilirler. Özellikle site otoparklarında ve iş yeri otoparklarında sıkça kullanılan otopark bariyerleri, araçların kontrol altına alınabilmesi için harika bir fırsattır. Bu sistemlerde kullanılacak olan bariyerlerin, iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunur. İç ortamlarda kullanılan modelleri elektrostatik boyalıdır. Yani otopark bariyerleri kullanım alanları, iç ortamlarda da çok geniştir. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Paslanmaz çelik olmasından ötürü olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına devam edebilir.

Otopark bariyerleri kullanım alanları kadar, bu bariyerler hakkında çok merak edilen bir diğer konu da nasıl kullanılacaklarıdır. Bu bariyerleri kullanabilmek için öncelikle araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Otopark bariyerlerimizin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu sayede otoparkınızın giriş ve çıkış alanı tamamen kapanır ve izinsiz araçların geçiş yapması engellenir. Aynı zamanda bariyerlerimizin, zaman kontrolüne sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyerin kolu belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması sağlanır. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen bariyerlerimiz, sensör kontrol özelliğine sahiptir. Araçların geçişleri sırasında araçların bariyerin kolu altında durması durumunda, güvenlik sistemlerince tetiklense bile bariyerin kolu kapanmayacaktır.

Otopark bariyerleri kullanım alanları kadar, bu bariyerlerin fiyatları da oldukça merak edilmektedir. Ancak otopark bariyerleri hakkında net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan bariyerin kol uzunluğuna, gövde özelliğine vb. Bakılarak otopark bariyerleri kullanım alanları gibi otopark bariyerleri fiyatları da değişmektedir. Ancak genel olarak firmamızda otopark bariyerleri fiyatları oldukça uygundur. Siz de uygun fiyatlar ile otopark bariyerleri satın almak isterseniz tek yapmanız gereken sadece bizi aramak. 0850 811 80 00 numarasını arayarak alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

admin

Top