Mantar Bariyer

Hidrolik çalışma prensibine sahip olan mantar bariyer, yüksek hızda gelen araçların çarpmasında bile üst düzey güvenlik sağlamaktadır. Yere gömülen mantar bariyer, tetiği aldığı anda yukarı ya da aşağı yönlü hareket ederek, kontrollü geçiş sağlamaktadır. Perkotek Teknoloji tarafından üretilen mantar bariyer, birçok kalite belgesine sahip olıp ciddi referanslara sahiptir.

Mantar Bariyer Teknik Özellikleri

 
Bariyer Enerjisi: AC 380 Volt enerji
Güç Sarfiyat Özelliği: 1.1 – 2.2 KWatt
Gövde Özelliği: 5 milimetre silindir paslanmaz çelikten gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklıkları: -20 ile +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilir.
Boyutları: Boy: 700 milimetre, Çap: 273 milimetre / 1100 milimetre, Çap: 300 milimetre
Engel Yüksekliği: 50 ila 70 santimetre yükseklik
Kontrolleri: Geçişleri esnasında buton, fotosel, yüz tanıma, parmak izi, uzaktan kumanda, kartlı geçiş, loop veya hgs – ogs sistemi anteni ile kuru kontak verilerek tetiklenebilecektir.
Sistem Özellikleri: Mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır ve iki yönlü çalışmaktadır.
Acil Mod Özelliği: Acil olan durumlarda manuel indirme ya da kaldırma yapılabilir. Güvenlik sistemlerine bağlanarak, kontrol edilebilir. Acil mod sinyali sayesinde bir yöne hareketini tamamlamadan önce diğer yöne çalışabilmektedir.
Çalışma Aralıkları: Aşağıya inişleri ve yukarı çıkışları, 2 ile 4 saniye arası ayarlanabilir. 24 saat boyunca sürekli olarak çalışmaya uygundur. Acil alarm durumlarında ve enerji kesilmelerinde manuel olarak indirme ve kaldırma yapabilmek için kollu pompası ve haricen basınç boşaltım vanası yer alır.
Kontrol Pano Özelliği: Kontrol panosunun üzerinde faz koruma, sigortalar, aşırı akım koruma ve bağlanabilecek çevre birimleri için hazır röleler ve loop sensör soketleri hazırlığı bulunmaktadır. Mikro işlemci kontrol panosu üzerinde de dotmatrix LCD ekranı bulunur. Cihazların hareketi ve pozisyonları ekrandan takip edebilmektedir. Bu sayede cihaza kontrol süresi ve müdahale son derece kısa olmaktadır.
Özel Tasarımı: İstenilen ebatlarda ve özgün tasarımda üretilebilir.
Garanti Süresi: İki yıl boyunca garantilidir.
Teknik Servis Desteği: Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler, Avrupa ve Balkanlarda kaliteli ve hızlı destek imkânı bulunur.
Kalite Standardı: CE (73 / 23/ EEC; 93 / 68/E EC, prEN 12453, EN 50133-1), ISO 9001:2008
Montaj Kiti: Kolay ve hızlı montaj imkânı

İlgili Aramalar: mantar bariyerler, mantar bariyer, mantar bariyer sistemleri, mantar bariyeri, mantar bariyer sistemi, mantar bariyer nerelerde kullanılır

Top