Hakkımızda

PERKOTEK TEKNOLOJİ DIŞ TİC. A.Ş.

Perkotek Teknoloji, geçip giden yıllar boyunca ilişkide olduğu bütün firmalar tarafından istikrarlı, güvenilir ve profesyonel imajı ile kendi ölçülerine ulaşmayı başarabilmiştir. Zaman kontrol sistemleri konusundaki 23 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile kartlı geçiş sistemleri ve bilişim alanında pek çok ürüne imzasını atarak, adını hem iç hem de dış piyasada duyurmayı başarabilmiştir.

Perkotek Teknoloji olarak hedefimiz; firmamızın müşterilerimiz tarafından güvenilir, dürüst, istikrarlı ve kaliteli bir hizmet verebilen kurum olarak tanınabilmesidir. Bizler, bu hedefi başarabildiğimize inanıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana, kaliteyi hedefleyen firmalarla çeşitli çalışmalarımız oldu. Zaman kontrol sistemleri ve personel devam kontrol düşünen bütün firmaların ilk aradıkları firma olmak, emeklerimizin de yerine ulaştığını göstermektedir. Bunun yanında, standartlarımızı korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun da bilincindeyiz. Bizler, bu endüstride her zaman var olmak amacındayız. Daha iyi ücret sistemine haiz iş ortamında tecrübeli, üretimin devamlılık arz ettiği, daha iyi ücret sistemi bulunan ve daha iyi çalışma şartları içerisinde kalıcı mühendisleri muhafaza ederek, yeni teknolojilere adapte olmaktayız. Aynı zamanda kalite zincirinin üretiminin her aşamasında sağlayabilmek için üst düzey yöneticilerin gözetimi ve yönlendirmesi altında çalışanlarımızı düzenli olarak eğitimden geçiriyor ve Dünya Çalışma Örgütü’nün istediği normlara uyarak yüksek olan kalitemizi daha çok yükseltmeyi hedeflemekteyiz.

Perkotek Teknoloji olarak temel ilkemiz, müşterilerimizin sürekliliğini ve tatminini sağlamaktır. Bunun yanı sıra mevcut teknoloji ile yüksek kaliteyi yakalayarak, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemektir. Yüksek standartta olan kaliteli ürün kavramı, bizler için altın kuraldır!

Tüm bu düşünceler çerçevesi içerisinde vizyonumuz; pdks (personel devam kontrol sistemleri), kartlı geçiş, devriye tur sistemleri, bariyer sistemleri, turnike sistemleri, biyometrik sistemler, yüz tarama, güvenlik kamera sistemleri, parmak izi tanıma sistemleri gibi çeşitli formlarda dünyadaki tüm tüketicilere sunarak, doğabilecek olan bütün ihtiyaçlara cevap vermektir. Perkotek Teknoloji olarak firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul etmiş odluğunuz kalite ilkelerimizin doğrultusunda, ğdks konusunda sürekli olarak büyüyerek, Pazar lideri konumumuzu sağlamlaştırma güdüsü içerisindeyiz.

Geçmişimizde birçok ülkede üreticileri ile Türkiye distribütörlüğü konusunda çalışarak, yurt dışında da ismimizi duyurmayı başardık. Şu anda firmamız; Magic Face, Guard Tour, Perguard, Araxtek, Perguard, Mina, Strike, Avax, Sensitive, Gustavo, Secuda, Magic Pass, Arextek, Respect, Hundure, JM ve Pongee markalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütörlüğünü başarı ile yapmaktadır.

Üretilen donanımları ve geliştirmiş olduğu yazılımlar ile senkronize bir şekilde çalıştırmayı başarmış olan firmamız, farklı birçok ihtiyaca cevap verebilmiştir. Sektöründeki yoğun rekabeti ve müşterilerinden almış olduğu parayı, satış sonrasındaki hizmetleri ile müşterilerine geri veren firmamız, müşterilerin referansını ve güvenini kazanmayı başarmıştır.

Uzman satış müdürlerimiz ve satış temsilcilerinin yanı sıra, çözüm ortaklarını ve bayilerini eğitip geliştiren Perkotek Teknoloji, İstanbul sınırını aşarak adını 14 farklı ülkede duyurmayı başarmış ve satış sonrası hizmetlerini de gerçekleştirmeye devam etmektedir.

SIK SORULANLAR

Avax bariyerler, hgs veya ogs olarak kullanılabilirler. Bu özellikleri sayesinde kullanım alanları çok genişler. Kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde, işletmelerde, fabrikalarda, hava alanlarında ve buna benzer pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilirler.

Avax otopark bariyerleri, farklı modellerinde farklı kol uzunluklarına ve gövde özelliklerine sahip olabilir. Bu sebepten ötürü net olarak bir fiyat bilgisi veremeyiz. Ancak şunu bilmelisiniz ki; en uygun fiyatlı bariyerleri sadece firmamızdan satın alabilirsiniz.

Avax otomatik bariyerlerin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan otoparkın girişi her ne uzunlukta olursa olsun, uygun bir bariyer bulunabilecektir.

Avax turnikelerin dört farklı çeşidi vardır. Bunlar; bel turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri, engelli geçiş turnikeleri ve boy turnikeleridir.

Avax turnikelerin fiyatları, kullanılacak olan farklı modellerine göre değişir. Bu sebepten ötürü net olarak bir fiyat bilgisi veremeyiz. Öncelikle ihtiyacınızın belirlenmesi gerekmektedir.

Avax turnikeler, oldukça kaliteli ve sağlamdırlar. Kullanım alanları çok geniş olan bu turnikeler, kaliteli oluşları sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Otopark Bariyerleri Kullanım Alanları

Otopark Bariyerleri Kullanım Alanları

Otopark bariyerleri kullanım alanları çok geniştir. Araçların takip edilmesi istenilen çok geniş alanlarda güvenle kullanılabilirler.…

Read More
Turnike Fiyatları

Turnike Fiyatları

Turnike sistemleri, geçişlerin kontrollü bir şekilde yapılması ve geçiş güvenliği sağlamak için kullanılmakta olan turnikelerdir.…

Read More
Top