Avax Turnike Kullanım Alanları

By admin on May 28 in Genel, Haberler, Makaleler.

Avax turnike kullanım alanları, oldukça geniştir. Bu turnikelerin kullanım alanlarının çok geniş olmasının sebebi, kullanılacak olan turnike modellerinin fazla olmasıdır. Her model Avax turnike kullanım alanları farklılık gösterecektir. Bu modeller; engelli geçiş turnikeleri, boy turnikeleri, tripod turnikeler ve hızlı geçiş turnikeleridir. Boy turnikeleri, genellikle stadyum ve konser alanı gibi yerlerde güvenle kullanılırlar. Kullanımları çok basittir. Üç kollu ya da dört kollu olan modelleri bulunmaktadır. Diğer turnikelerimiz ise kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, fabrikalarda, okullarda, belediyelerde, işletme giriş ve çıkışlarında güvenle kullanılabilir. Kullanımı oldukça basit olan bu turnikelerimizin montajı da bir o kadar basittir. Uzman teknik ekibimiz anında cihazların montajını gerçekleştirebilmektedir. Avax turnike kullanım alanları kadar merak edilen bir diğer konu da Avax turnikelerin fiyatlarıdır. Avax turnikeler, çok uygun fiyatlara sahiptir. Ancak fiyatları hakkında net bir şey söylememiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan farklı modellerine göre fiyatları değişiklik göstermektedir.

Tripod turnikeler, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikelerin iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunur. İç ortamlarda kullanılan modelleri, elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması, suyu geçirmeyeceği anlamına gelmektedir. Engelli geçiş turnikeleri ise serbest geçiş yapılması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler sayesinde engelli bireyler de turnikelerden geçiş yapabilir ve kontrollü geçişler sağlanır. Boy turnikeleri ise insan boyunu aşan turnikelerdir. Taşkınlıkları engellemek amacıyla kullanılırlar. Kullanımları oldukça basittir. Hızlı geçiş turnikeleri ise yoğun ve hızlı geçişlerin yapılması için kullanılır. Özellikle hızlı geçiş turnikeleri, işletmelerde sıkça kullanılmaktadır.

Avax turnike kullanım alanları, her geçen gün artış göstermektedir. Çünkü her geçen gün çok daha kontrollü ve güvenilir alanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Siz de Avax turnike kullanım alanları ve daha fazlasını öğrenmek için daha fazla zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan turnikenin belirlenmesi ile size özel uygun fiyat teklifi verilecektir. Satın almak için tek yapmanı gereken sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlamak!

admin

Top