Bariyer Fiyatları

By admin on Ağu 22 in Genel, Haberler, Makaleler.

Bariyer fiyatları, kullanılacak olan farklı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı bariyer fiyatları için net bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılan farklı bariyer modellerinde kol uzunlukları değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklara bakılarak, bariyer fiyatları değişebilir. Genel olarak bu bariyerlerde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik gösterir. Yani geçiş alanına uygun olan bir uzunluk bulabilmek daima mümkündür.

Bariyer fiyatları kadar bariyerler hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de kullanım şeklidir. Bariyerlerimizin iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan otopark bariyerleri, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. İç ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Dış ortamlarda kullanılabilir olan bariyerler ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Paslanmaz çelik olması sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına devam edebilmektedir. Yani dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Bariyer fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edilebilir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek vardır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta, bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki adet buton bulunur. Bir buton sadece bariyer kolunun açılmasını sağlarken, diğer buton bariyer kolunun sadece kapanmasını sağlamaktadır.

Bariyer fiyatları uygunluğuna sahip olan bu sistemlerin bir bütün olarak kullanılması ile birlikte otomatik geçiş sistemi ve hızlı geçiş sistemi olarak kullanabilmek mümkündür. Yani otoparklarınıza giriş ve çıkış yapacak olan bütün araçları kolayca kontrol edebilirsiniz. Sadece izin verdiğiniz araçlar otoparka giriş yapabilir. İzin verilen araçlar dışında hiçbir araç otoparka giriş yapamaz. Özellikle bu sistemler, günümüzde sitelerde sıkça kullanılmaktadır. Site otoparklarına sadece izin verilen araçların giriş ve çıkışları sağlanır. Ziyaretçi araçlar için de aynı şey geçerlidir. Eğer tanımlı olan etikete sahip değillerse, otoparka giriş yapmaları gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Siz de bariyer fiyatları ve otopark bariyerleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

admin

Top