AVAX PM 4400 HİJYEN TURNİKESİ

AVAX PM 4400 Hijyen Turnikesi, el ve ayaklar içindir. Kullanımı oldukça basit olan bu turnike, -20 derece ile +50 derece arası bütün sıcaklıklarda çalışmasına devam edebilir. 43 santimetrelik kola sahip olan bu turnikemiz, temizliğin sağlanması için mükemmel bir seçenek.

AVAX PM 4400 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Turnike Enerjileri: 100 AC volt – 240 AC volt enerjiye sahiptir.
Güç Harcaması: 60 watt güç tüketir.
Gövdesi: 1,20 mm’lik, sac üzeri elektrostatik boya veya 304 kalite paslanmaz çelikten gövdeye sahiptir.
Sıcaklık Değerleri: -20°C ve +50°C arası sıcaklıklarda çalışabilir.
Kol Uzunlukları: 43 santimetre kola sahiptir.
Turnike Kontrolü: Rs 232, Rs 422 ve Rs 485 ya da kuru kontak ya da Geçiş tetiklemeleri için ttl, 3-50 volt dc darbe ve cmos direkt olarak bilgisayar kontrolü kullanılabilir. Üstelik her türlü geçiş kontrol ünitelerine ve diğer çevre birimlerine kolayca bağlanılabilir.
Turnike Sistemi: Mekanik sönümlemeyi absorver ünitesi ile yapmaktadır. Mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmış olup iki yönlü olarak çalışır. Tek bir kişinin geçiş yapmasına izin verilecektir. Elektrik kesildiğinde her iki taraftaki kollar da serbest konuma geçerler. Geçiş yapılacak olan yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış bilgisayar kontrolünde direkt olarak bilgisayara gönderilebileceği gibi dijital bir çıkışta sağlanabilir.
Acil Alarm: Acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanılır ve otomatik olarak geçiş yapılabilir.
Turnikenin Göstergesi: Üç konumlu bir göstergeye sahiptir. Turnikelerin geçişe hazır olması durumlarında yeşil ok sürekli olarak yanıp söner. Geçiş için izin alındığında da yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığında karşı tarafta geçişin yasak olduğunu gösteren “X” işareti vardır.
Tasarımları: Özgün tasarımı sayesinde dekoratif bir görünüm sunan bu turnike, yumuşak ve sessiz geçişler yapma olanağı sunmaktadır.
Uygulamalar (Opsiyonel): İstenilen bütün besleme gerilimi şartları sağlanabilir ve üstelik tercih edilebilir kapak alternatifleri de yer alır. İhtiyaçlara uygun olarak farklı çözümler üretilebilir.
Boyutu: 240 x 390 x 1030 ebatlara sahiptir. (Çocuklara özel olarak 240 x 390 x 700)
Montaj Yapmaları: Montaj kiti ile hızlı- kolay montaj imkânı sunar.
Garantisi: 2 sene garantilidir.
Kalite Belgeleri: TSEK, ISO 9001 ve ISO 2008 kalite belgelerine sahiptir.

İlgili Aramalar: hijyen turnikesi, hijyen turnike, hijyen turnike fiyatı, hijyen turnike fiyatları

Top