AVAX PM 4000 Double Bel Turnikesi

Avax PM 4000 Double Bel Turnikesi, özgün bir tasarıma sahiptir. Mikro işlemci olan bu turnike, ö60 wattlık bir enerji tüketmektedir. Yumuşak ve sessiz geçiş olanağı sunar. Kullanımı oldukça basit olan bu turnikemiz, 304 kalite taşlanmış paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.

AVAX PM 4000 Bel Turnikesi Teknik Özellikleri

Harcanan Enerjisi: 220 / 110 Volt AC ve 12 – 24 Volt DC enerji tüketir.
Güç Harcaması: 60 Watt güç harcamaktadır.
Turnikenin Gövdesi: 1,5 milimetrelik 304 kalite taşlanmış paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ile +50 derece klık
Ebatları: 430 mm x 790 mm x 980 mm (en x boy x yükseklik milimetre)
Kol Uzunluğu: 43 santimetrelik kola sahiptir.
Kontrol Şekli: Tüm çevre birimlerine ve her türlü geçiş kontrol ünitesine bağlanabilirler. Tek bir pc ile 256 adet turnikeyi kontrol altına alabilirsiniz. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verebilen bu turnike, darbe, TTL, CMOS, 3-50 volt DC ya da Rs 422, Rs 485 veya Rs 232 ile doğrudan bilgisayar kontrolü için kullanılabilir.
Sistem Yönetimleri: Mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanan turnike, çalışmasına iki yönlü olarak devam edecektir. Tek bir kişinin geçişine izin vermektedir. Geçiş yapılacak olan yönde veri çıktısı verilir ve bu çıkış dijital olabileceği gibi bilgisayar ile kontrolde doğrudan bilgisayara gönderilebilir. Bu turnikenin sistemi, mekanik hareket sönümlemeyi pnömatik ve mini absorver olarak yapar. Elektriğin kesilmesi durumunda sistem otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer.
Acil Alarm: Acil alarm durumlarında (deprem, sel, yangın vb.) otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer.
Turnike Göstergeleri: Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan turnike, geçişe hazır olduğunda yeşil renkli ok yanıp sönmektedir. Geçiş izni alındığında ise bu yeşil ok, sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda da karşı yönde geçişin o an yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Özellikler: Müşterilerin isteklerine bakılarak istenilen besleme gerilimi şartları sağlanabilir.
Turnike Tasarımı: Yumuşak ve sessiz geçiş olanağı sunan bu turnike, dekoratif bir görünüme sahiptir.
Garantisi: İki yıllık garanti.
Teknik Destek: Balkanlar, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Türkiye’de kesintisiz destek hizmeti.

İlgili Arama Etiketleri: turnike, turnike sistemleri, turnike fiyatı, bel turnikesi, tripod turnike sistemi, turnikeli geçiş kontrol sistemleri

Top