AVAX PM 3400 HİJYEN TURNİKE

AVAX PM 3400 Hijyen Turnike, eller için kullanılmaktadır. Montaj kiti sayesinde kolayca ve hızlıca montaj yapılabilir. İç ve dış tüm ortamlarda güvenle kullanılan bu turnikemiz, 60 watt güç tüketmektedir.

Avax PM 3400 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Turnikenin Enerjisi: 100-240 Volt AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketimi: 60 Watt güç harcar.
Turnike Gövdesi: 1,20 mm, 304 kalite paslanmaz çelik ya da  sac üzeri elektrostatik boyalı olabilir.
Çalışma Sıcaklık Değerleri: -20°C ile +50°C arası tüm bütün sıcaklıklarda tercih edilebilir.
Kollarının Uzunluğu: 43 santimetrelik kola sahiptir.
Turnike Kontrolleri: 3-50 volt dc darbe, cmos, ttl ya da kuru kontak yahut Rs 232, Rs 422 ve Rs 485 veya kullanılabilmektedir. Ayrıca diğer çevre birimlerine ve her türlü geçiş kontrol ünitelerine kolayca bağlanılabilir.
Turnike Sistemi: Mikro işlemci kontrollü olan bu turnikemiz, iki yönlü olarak çalışmasına devam eder. Geçiş yapılması sadece bir tek kişinin geçiş yapmasına olanak sunar. Geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı verir. Bu çıkışlar, bilgisayar kontrolünde doğrudan pc’ye gönderilebilir veya dijital çıkış olabilir. Mekanik sönümlemeyi absorver ile yapar ve elektrik kesilmesi durumlarda her iki tarafta yer alan kollar da serbest konuma geçmektedir.
Acil Alarm Durumları: Güvenlik sistemlerine bağlanarak sel, deprem ya da afet gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilir.
Turnike Göstergesi: Turnikemiz, üç konumlu ışıklı göstergeye sahiptir. Turnikenin geçişe hazır olduğu durumlarda, yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş izni alınması durumunda ise yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı sırada ise her iki tarafa da geçişin yasak olduğunu belirtmiş olan “X” işareti yanacaktır.
Turnike Tasarımları: Yumuşak ve sessiz geçişe olanak sunar ve oldukça özgün tasarıma sahiptir.
Opsiyonel Uygulamaları: İstenilen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca uygun olan tüm farklı çözümler üretilebilir. Üstelik kapak alternatifleri yer alır.
Boyutları: 240 x 390 x 1030 boyuta sahiptir. (Çocuklara özel olarak 240 x 390 x 700)
Montaj: Montaj kiti ile hızlı ve kolay bir şekilde kurulur.
Garantisi: 2 sene.
Kalite Sertifikaları: TSEK / ISO 9001 / ISO 2008 kalite belgelerine sahiptir.

İlgili Aramaları: hijyen turnikeleri, hijyen turnikesi fiyatı, hijyen turnikesi, hijyen turnikesi fiyatları, hijyen turnike

Top