Avax PM 3000 Düşen Kollu Tripod Turnike

Avax PM 3000 düşen kollu tripod turnike, 60 wattlık bir güç tüketimine sahiptir. -20 derece ile +50 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuzca çalışan bu turnikemiz, deprem, yangın ve afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Kol uzunluğu bu turnikemizde 43 santimetredir.

AVAX PM 3000 Turnike Teknik Özellikleri

Turnike Enerjisi : 100 Volt AC – 240 Volt AC enerjilidir.
Turnike Güç Harcamaları: 60 watt güç tüketmektedir.
Turnike Gövdesi: 1,25 milimetre, 3M taşlı, 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ile +50 derece sıcaklıklar
Turnike Ebatı: 230 milimetre x 790 milimetre x 990 milimetre boyuttadır.
Kol Uzunluğu: Turnike kolunun uzunluğu 43 santimetredir. Elektrik kesilmesi durumlarda kolu boşluğa düşer ve serbest geçiş moduna geçmektedir.
Kontrol Özelliği: Diğer çevre birimlerine ve geçiş kontrol ünitelerine çok basit bir şekilde bağlanılabilmektedir. Geçişleri tetiklemek için RS 485 – 422 – 232, CMOS veya 3 – 50 volt DC darbe yahut kuru kontak, TTL ile doğrudan bilgisayar kontrolü de kullanılabilmektedir.
Turnike Sistemi Özellikleri: İki yönlü olarak çalışmasına devam eden mikro işlemci kontrollüdür. İki yönlü olarak çalışmasına devam eden bu turnike, sadece tek bir kişinin geçiş yapmasına izin vermektedir. Geçiş yapılmakta olan yönde bir veri çıktısı veren bu turnikemizde bu çıkış dijital ya da bilgisayar kontrolünde doğrudan bilgisayara iletilebilir. Mekanik çözümlemesini absever ve pnömatik olarak yapan bu turnike, elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer.
Acil Alarm Modu: Yangın, afet ve deprem gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçecektir.
Turnike Gösterge: Üç konumlu ve ışıklı bir göstergeye sahiptir. Geçiş yapılırken karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanacaktır. Geçiş hazır olunduğunda yeşil ok sürekli yanıp sönerken, geçişe izin verildiğinde ise yeşil ok sürekli olarak yanacaktır.
Diğer Tüm Özellikleri: İhtiyaçlara uygun olan bütün çözümler, müşterilerin isteklerine bağlı olmadan tüm istenen besleme gerilimi şartları da sağlanabilir.
Turnike Tasarımı (Özel): Önden kapaklı olan turnike, sessiz ve yumuşak geçiş imkânı sunar.
Turnike Garanti Süresi: İki yıl.
Teknik Destek Hizmeti: Türki Cumhuriyetlerde, Balkanlarda, Türkiye’de ve Kıbrıs’ta uzman, kaliteli ve hızlı geçiş imkânı.
Turnike Kalite Kontrolleri: ISO9001 / CE / ISO2000
Montaj Özelliği: Montaj kiti, kaliteli ve hızlı montaj sunar.

İlgili Etiketler: turnike sistemleri, turnike fiyatları, turnikeli geçiş, bel turnikesi, tripod turnike

Top