Avax PM 2800 Dekoratif Tripod Turnike

Avax PM 2800 dekoratif tripod turnike, 60 watt’lık güç tüketimine sahiptir. Kullanımı basit olan bu turnikemizin montajı da oldukça basittir. Paslanmaz çelik bir gövdeye sahip olduğu için dış ortamlarda güvenle kullanılabilir. İki yönlü olarak çalışan bu turnike, üç konumlu ışıklı bir göstergeye sahiptir.

PM 2800 Dekoratif Tripod Turnike Teknik Özellikleri

Enerjisi: 100 volt / 240 volt AC enerji ile çalışır.
Güç Harcaması: 60 watt güç tüketir.
Turnike Gövdeleri: 304 kalite paslanmaz çelik / 1,25 milimetrelik 3M taşlı bir gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklığı: +50 derece ve -20 derece arası tüm sıcaklıklar.
Turnike Boyutları: 220 mm x 960 mm x 930 mm boyuta sahiptir.
Kol Uzunlukları: 43 cm’dir.
Turnike Kontrolleri: RS 485 – 422 – 232, CMOS ve TTL veya 3 – 50 volt DC darbe yahut kuru kontak ile doğrudan pc kontrolü kullanılabilir. Geçiş kontrol ünitelerine ve diğer bütün çevre birimlerine bağlanabilmektedir.
Sistem Özellikleri: Mekanik çözümlemesini pnömatik ve abserver olarak yapmaktadır. İki yönlü olarak çalışan bu turnike, mikro işlemci kontrollüdür. Elektrik kesintilerinde de sistem otomatik serbest geçiş moduna geçmektedir. Turnike iki yönlü olarak çalışmaktadır. Yani tek bir kişinin geçişine izin verilmektedir. Turnikeden geçilen yönde bir veri çıktısı verilir ve bu çıktı dijital veri çıktısı olabileceği gibi bilgisayar ile kontrol esnasında doğrudan bilgisayara da gönderilebilir.
Acil Alarmları: Deprem, yangın ve afet gibi tüm acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna sahiptir.
Turnike Göstergeleri: Geçişe izin verildiğinde de yeşil ok sürekli olarak yeşil olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken karşı yönden de geçişe izin verilmediğine dair kırmızı “X” işareti yanmaktadır. Sistem geçişleri üç konumlu ışıklı gösterge ile sağlanmaktadır. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok yanıp sönmektedir.
Turnikenin Diğer Özellikleri: Tüm besleme gerilimi şartları, müşteri isteklerine göre ayarlanabilir.
Güç Tasarımı: Önden kapaklıdır. Yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunmaktadır.
Garanti Süreleri: İki yıl boyunca garantilidir.
Teknik Destekleri: Balkanlarda, Kıbrıs’ta, Türkiye’de ve Türki Cumhuriyetlerde kesintisiz, kaliteli ve uzman destek alınabilir.
Kalite Belgesi: CE ve ISO9001 / ISO2000 belgelerine sahiptir.
Montaj Hizmeti: Montaj kiti sayesinde hızlı ve kaliteli montaj imkanı.
İlgili Aramalar: turnikeler, turnike sistemleri, turnike sistemi, turnikeli geçiş, geçiş kontrol sistemleri, turnike fiyat

Top