AVAX PM 2500 Duvar Tipi Turnike Sistemleri

Avax PM 5000 duvar tipi turnike, 304 kalite paslanmaz çelikten üretildiği için dış ortamlarda güvenle kullanılabilir. -20 derece ve +50 derece arasındaki bütün sıcaklıklarda sorunsuzca çalışabilir. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak veren bu turnike, oldukça uygun fiyatlara sahiptir.

AVAX PM 2500 Turnike Teknik Özellikleri

Turnike Enerji Özellikleri: 100 / 240 volt-AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketimleri: 60 watt güç tüketmesine sahiptir.
Gövde Özelikleri: 3M taşlı ve 1,25 milimetre – 304 kalite paslanmaz çeliktir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 derece ve +50 derece arası sıcaklıklar.
Boyutu: 240 milimetre * 390 milimetre * 185 milimetredir.
Kolunun Uzunluğu: 43 santimetrelik kola sahiptir.
Kontrol Tipi: Tüm geçiş kontrol üniteleri ve diğer bütün çevre birimlerine kolayca bağlanabilir. Bir tek bilgisayar ile 256 adet turnikeyi kontrol edebilirsiniz. Geçişleri de tetikleyebilmek için 3-50 V DC darbe, CMOS, TTL, Rs232, Rs422, Rs485 ve TTL ile doğrudan bilgisayar kontrolü de sağlanabilir.
Turnike Sistemleri: Mikro işlemci kontrollü olan bu turnike, bir kişinin geçişine izin verirken bu yönde bir veri çıktısı verir ve bu çıkış doğrudan bilgisayara gönderilebilir. Aynı zamanda dijital de olabilir. İki yönlü geçiş imkânı sağlar. Elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçecektir. Mekanik hareket sönümlemesini pnömatik ve mini absorver ile yapmaktadır.
Alarm Durumu: Deprem, afet ve yangın gibi tüm acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.
Turnike Göstergesi: Üç konumlu ışıklı göstergeye sahiptir. Geçiş yapılırken turnikede yeşil renkli ok yanıp sönecektir. Geçiş için izin alındığında yeşil ok sürekli olarak yanacaktır. Turnikeden geçiş yapılacağı sırada karşı yönden geçiş yapılması yasaktır ve bunu belirten kırmızı “X” işareti yanar.
Diğer Özellikleri: İstenen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilir ve ihtiyaca uygun olan tüm çözümler üretilebilir.
Turnike Tasarımı: Özgün bir tasarıma sahiptir ve yumuşak – sessiz bir görüntü sunar.
Garanti Süresi: İki yıl boyunca garantilidir.
Turnike Desteği: Kesintisiz, uzman, kaliteli ve hızlı destek ile Balkanlar, Kıbrıs, Türkiye ve Balkanlarda destek alabilirsiniz.
Kalite Belgeleri: ISO 9001 – CE – ISO 2000 kalite belgelerine sahiptir.
Montaj Hizmetleri: Kolay ve hızlı montaj imkânı.

Etiketler: bel turnikesi, tripod turnike, turnike sistemleri, tripod turnike sistemleri, tripod turnike fiyatı, bel turnikesi sistemleri

Top