Avax PM 2400 Tek Ayaklı Bel Turnikesi

İki yönlü olarak geçişe izin veren Avax PM 2400 tek ayaklı bel turnikesi, 60 watt güç tüketimine sahiptir. Kol uzunluğu 43 santimetredir. Paslanmaz çelik gövdeli olduğu için dış ortamlarda güvenle kullanılabilir. Üç konumlu ışıklı göstergeye sahiptir.

PM 2400 Bel Turnikesi Teknik Özellikleri

Enerjisi: 100 V AC – 240 V AC enerji
Güç Tüketimleri: 60 Watt tüketim
Turnike Gövdesi: 1,25 milimetre, 3M taşlı, 304 kalite paslanmaz çelik gövdelidir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 derece ile +50 derece arası sıcaklık
Turnike Boyutu: 240 milimetre x 390 milimetre x 1080 milimetre (enxboyxyükseklik / mm)
Kol Uzunluğu: 43 santimetrelik kol
Kontrol Yöntemi: Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontolü kullanılabilir. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer tüm çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilecektir. Bir bilgisayar ile 256 adet turnikeyi kontrol edebilirsiniz.
Sistemi: Mikro işlemci kontrollüdür. Çalışmasına iki yönlü olarak çalışmaktadır. Sadece bir kişinin geçişine izin vermektedir. Geçiş yapılmış olan yönde bir data çıktısı verilmektedir. Bu çıkış dijital olabileceği gibi bilgisayar kontrolünde doğrudan bilgisayara gönderilebilir. Mekanik sönümlemeyi pnömatik ve abserver olarak yapar. Elektrik kesilmesi durumunda sistem, otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer.
Acil Alarm Modları: Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkânı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.
Göstergesi: Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı ” X ” işareti yanar. Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar.
Diğer Ekstra Özellikler: Müşterilerin tüm isteklerine bağlı olarak istenilen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. Üstelik ihtiyaca uygun olan tüm çözümler de üretilebilir.
Özel Tasarımları: Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar. Önden kapaklıdır.
Garanti Süresi: İki yıllık garanti.
Turnike Teknik Destek Hizmeti: Türkiye dâhilinde, Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs, Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Kalite Belgeleri: ISO 9001 / ISO 2000 / CE
Montaj Kitleri: Hızlı ve kolay montaj, kiti sayesinde yapılabilir.
İlgili Aramalar: turnike sistemi, turnike sistemleri, bel turnikesi, tripod turnike, turnikeli geçiş sistemleri, turnike fiyatı, turnike fiyatları

Top