Avax PM 2200 Paslanmaz Çelik Turnike

Avax PM 2200 Paslanmaz Çelik Turnike, iki ayaklıdır. Yere iki noktadan monte edilir ve bu durumlarda sallanma söz konusu olmayacaktır. Su geçirme olduğu için dış ortamlarda sorunsuzca kullanılabilir. İsterseniz pdks cihazlar ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

Bel Turnikesi Teknik Özellikleri

Turnike Enerjisi: 100 – 240 Volt AC enerjiye sahiptir.
Güç Özellikleri: 60 watt güç
Turnike Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik ve 3M taşlı gövdelidir.
Sıcaklığı: -20 derece & +50 derece arası
Boyutu: 210 milimetre x 950 milimetre x 960 milimetre (en*boy*yükseklik/mm)
Turnike Kolu: Kolu 43 santimetredir.
Kontrol Yöntemi: Yüz tanıma, kart okuyucu ve parmak izi cihazları ile uyumlu olarak çalışabilir. İsterseniz uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz.
Turnike Sistemleri: Mikro işlemci kontrollü olan bu turnike, iki yönlü olarak çalışmasına devam etmektedir. Sadece tek bir kişinin geçişine olanak sağlamaktadır. Geçiş yapılırken, geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı verilir ve bu çıkış dijital de olabilir veya doğrudan bilgisayara kontrolünde doğrudan bilgisayara da aktarılabilir. Mini abserver ve pnömatik ile mekanik hareket çözümlemesi yapar. Elektriklerin kesilmesi durumunda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçecektir.
Acil Alarm Durumları: Yangın, afet ve deprem gibi durumlarda güvenlik sistemlerine bağlanılarak, otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilir.
Turnike Göstergeleri: Turnikede üç konumlu gösterge bulunur. Geçiş hazır olunduğunda yeşil renkli ok yanıp söner. Geçiş için izin alındığında yeşil renkli ok sürekli olarak yanmaktadır. Turnikelerden geçiş yapıldığı sırada da karşı yönden geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Özellikler: İhtiyaca uygun çözümler üretilirken istenen besleme gerilimi şartları müşteri isteklerine göre belirlenebilmektedir.
Turnike Özel Tasarımı: Özgün tasarımı sayesinde sessiz ve yumuşak geçiş imkanı sunar.
Garantisi: 2 yıldır.
Teknik Desteği: Türkiye dâhilinde ve balkanlarda, Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs ve Kıbrıs’ta kesintisiz ve hızlı destek imkânı.
Kalite Belgeleri: CE / ISO 2000 / ISO 9001
Montaj Yöntemi: Kolay kurulum için montaj kiti bulunur.

İlgili Aramalar: bel turnikesi, tripod turnike, turnike sistemi, turnikeli geçiş, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnike

Top