AVAX PM 2000 Tripod Turnike Sistemi

Avax PM 2000 tripod turnike sistemi, acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer. Mikro işlemci kontrollü olan bu turnike, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu sayede dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir.

AVAX PM 2000 Teknik Özellikleri

Turnike Enerjisi: 100 V AC – 240 V AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketimleri: 60 watt enerji harcar.
Turnike Gövdesi: 1,25 milimetre – 3M taşlı – 304 kalite paslanmaz çeliktir.
Çalışma Sıcaklık Değeri: -20 ve +50 derece arası sıcaklıklarda çalışabilir.
Ebatlar: 230 mm x 790 mm x 980 mm (en x boy x yükseklik)
Kol Uzunluk: 43 santimetre
Kontrolleri: Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir. Geçiş tetiklemesi için 3-50 V DC darbe veya kuru kontak, TTL, CMOS ya da RS 232/422/485 ile direkt bilgisayar kontrolü kullanılabilir. Tek bilgisayar ile 256 adet turnike kontrol edilebilir.
Sistemleri: Mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmış olup iki yönlü olarak çalışmaktadır. Sadece bir tek kişi geçiş yapabilir ve geçiş yapılan yönde veri çıktısı vardır. Bu çıkış dijital olabileceği gibi bilgisayar kontrolünde doğrudan bilgisayara da iletilebilir. Sistemleri, turnikelerde dönüş hareketi frenlemesini absorver ünitesi ile yapabilir. Turnikelerden elektrik kesildiğinde, otomatik olarak her iki yöne de serbest geçiş imkânı bulunur.
Tehlikeli Durumlar: Deprem, afet, yangın gibi acil alarm durumlarında otomatik bir şekilde geçiş moduna geçer.
Göstergesi: Bu turnike, üç konumlu bir göstergeye sahiptir. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil renkli ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanacaktır. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olmasını belirten “X” işareti yanacaktır.
Diğer Özellikleri: İhtiyaca göre tüm uygun çözümler iletilebilir. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak istenen bütün besleme gerilimi şartları sağlanabilecektir.
Turnike Tasarımı: Yumuşak ve sessiz geçiş imkânı ile muhteşem bir tasarıma sahiptir.
Garanti Süresi: İki yıl boyunca garantilidir.
Teknik Destek Hizmetleri: Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler, Türkiye ve Balkanlarda uzman, kesintisiz ve hızlı destek imkânı vardır.
Kalite Belgeleri: CE / ISO 2000 / ISO 9001 / TSEK kalite belgeleri

İlgili Aramalar: bel turnikesi, bel turnike fiyatları, bel turnike sistemleri, tripod turnike

Top