AVAX P 7200 Paslanmaz Çelik 4 Kollu Boy Turnike

AVAX P 7200 paslanmaz çelik boy turnikesi, konser ve stadyum alanlarında güvenle kullanılabilir. İnsan taşkınlıklarını engelleyen bu turnike, paslanma çeliktir. Bu sayede dış ortamlarda sorunsuzca kullanılabilir. Olumsuz hava koşullarından asla etkilenmezler.

AVAX P 7200 Turnike Teknik Özellikleri

Turnike Enerjisi: 100 volt AC / 240 Volt AC enerjilidir.
Güç Tüketimi: 60 watt güç harcar.
Turnike Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelikten bir gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ve +60 derece sıcaklık
Turnikenin Ebatları: 1530 milimetre x 1560 milimetre x 2300 milimetre boyuta sahiptir.
Turnikesinin Kol Uzunluğu: 65 santimetre kolları vardır ve standart 3 kolludur.
Sistemi: Elektriklerin kesilmesi durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilir. Tek bir kişinin geçişine izin verir ve geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı bulunur. Mikro işlemci kontrollü olan turnike, iki yönlü olarak çalışır. Veri çıktısı, dijital olabilir ya da doğrudan bilgisayar kontrolünde bilgisayara da aktarılabilir.
Kontrolleri: Geçişleri tetiklemek için 3-50 volt DC darbe, kuru kontak, CMOS, TTL veya Rs232, Rs422, Rs485 ile de doğrudan bilgisayar kontrolü yapılabilmektedir. Geçiş kontrol ünitesi tarafından ve diğer çevre birimleri ile kolaylıkla bağlanabilir. Tek bir bilgisayar ile 256 tane turnikeyi kontrol edebilirsiniz.
Acil Alarm Modları: Güvenlik sistemlerine bağlanarak sel, yangın, deprem ve afet durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Boy Turnike Göstergesi: Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan turnike, geçişe hazır olduğunda sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçişe izin verildiğinde de yeşil ok sürekli olarak yanıp söner. Turnikeden geçiş yapıldığı sırada da karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Özellikleri: İstenen bütün besleme gerilimi şartları sağlanacaktır.
Özel & Özgün Tasarımları: Dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir. Sessiz ve hızlı geçiş olanağı sunar.
Garanti Süresi: 2 senedir.
Teknik Destekler: Kıbrıs, tüm Türkiye, balkanlar ve Türki Cumhuriyetleri’n kesintisiz ve hızlı destek
Kalite Standartları: TSEK / ISO 2000 / ISO 9001 kalite belgeleri vardır.
Uygulaması: Özel çıkış-giriş efektleri ile sisteme özel tercih edilebilir gövde rengi yer alır.

İlgili Aramalar: boy turnike, turnikeli geçiş sistemleri, stadyum turnikesi, konser turnikesi, boy turnikesi, turnikeli geçiş sistemi fiyatları

Top