AVAX P 6200 Paslanmaz Boy Turnikesi

AVAX P 6200 paslanmaz boy turnikesi, dış ortamlarda güvenle kullanılabilir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan turnikemiz, dış hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına devam edebilir. Stadyum ve konser alanlarında güvenle kullanılabilecektir.

AVAX P6200 Turnike Teknik Özellikleri

Enerji: 100 volt AC / 240 Volt AC
Güç Tüketimleri: 60 watt güç tüketimi.
Turnike Gövdesi: Paslanmaz çelik gövdelidir. Bu sayede dış ortamlarda sorunsuzca kullanılabilir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ve +60 derece arası
Turnikenin Boyutu: 1100 MM x 1440 MM x 2250 MM
Kurulu Olarak Ağırlıkları: 153 kilogram.
Turnike Kol Uzunlukları: 65 santimetrelik, standart 3 kolludur.
Sistemleri: Mikro işlemci kontrollü olan turnike, iki yönlü olarak çalışır. Tek bir kişinin geçişine izin verir ve geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı bulunur. Bu veri çıktısı, dijital olabilir ya da doğrudan bilgisayar kontrolünde bilgisayara da aktarılabilir. Elektriklerin kesilmesi durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilir.
Kontrolleri: Geçişleri tetiklemek için 3-50 volt DC darbe, kuru kontak, CMOS, TTL veya Rs232, Rs422, Rs485 ile de doğrudan bilgisayar kontrolü yapılabilmektedir.Geçiş kontrol ünitesi tarafından ve diğer çevre birimleri ile kolaylıkla bağlanabilir. Tek bir bilgisayar ile 256 tane turnikeyi kontrol edebilirsiniz.
Acil Alarm: Güvenlik sistemlerine bağlanarak yangın, deprem ve afet durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Turnike Göstergesi: Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan turnike, geçişe hazır olduğunda sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçişe izin verildiğinde de yeşil ok sürekli olarak yanıp söner. Turnikeden geçiş yapıldığı sırada da karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Özellikleri: İstenen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Özel – Özgün Tasarımı: Dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir. Sessiz ve hızlı geçiş olanağı sunar.
Garanti: 2 yıl.
Teknik Destek Hizmetleri: KKTC, tüm Türkiye, balkanlar ve Türki Cumhuriyetleri’n kesintisiz ve hızlı destek
Kalite Standardı: TSEK – ISO 9001 – ISO 2000 kalite belgeleri
Uygulamaları: Özel çıkış-giriş efektleri ile sisteme özel tercih edilebilir gövde rengi yer alır.
İlgili Aramalar: boy turnike, boy turnikesi, stadyum turnikesi, konser turnikesi, turnikeli geçiş sistemi, turnikeli geçiş sistemleri

Top