AVAX HG 5500 Hızlı Geçiş Turnike

AVAX HG 5500 Hızlı Geçiş Turnike, geçiş yetkilendirmesi ve geçiş kontrolleri yapabilmek için kullanılmakta olan bir turnikedir. Oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Fiyatları da firmamızda oldukça uygundur.

AVAX HG 5500 Turnike Teknik Özellikleri

Kullanılan Enerjisi: 220/240 volt AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketimleri: 700 watt güç tüketimli
3M Taşlı Gövdesi: 304 kalitedeki paslanmaz çelik olup 3M taşlanmış, 1,25 milimetre gövdesi dış ortamlarda harika çözümler üretir.
Turnikenin Kapak Rengi: Siyah ve fümedir.
Sıcaklık: -20 ve +60 °C
En x Boy x Yükseklik: 36 santimetre x 133 santimetre x 103 santimetre
Alanı: Geçişi için alanı minimum 60 cm.
Kolu: Kollar, geri ve ileri hareket etmeleri esnasında kendilerine dokunan cisimleri hisseder. Bu cisimlere tepki verebilir.
Geçiş Kontrol: Geçiş kontrol sistemleri ve diğer tüm çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir. Bir bilgisayar ile 256 tane turnike kontrol edilebilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için 3-50 volt Dc darbe, Cmos ve TTL yahut kuru kontak ya da Rs485, Rs422, Rs232 doğrudan bilgisayara bağlanılabilmektedir.
Sensörü: Kişiler geçiş esnasında turnike önünde duruyorlarsa, turnike kapanmaz. Güvenlik sensörleri kapanma hareketine engel olurlar. Herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense dahi, kol kapanmaz. Geçiş tamamlandığında da turnikenin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir. Bu turnikenin sensör sayısı 12 adede kadar çoğaltılabilmektedir.
Buton Kontrolleri: Çift buton ile kontrol edilebilir.
Zaman Kontrolleri: Turnike kolu istenilen zamanda kapanabilir.
HG 5500 Sistemleri: Geçiş esnasında dijital bir veri çıktısı verebilir. Bu çıktı, bilgisayar (Pc) ile kontrol etme esnasında bilgisayarlara da gönderilebilmektedir. Mikroişlemci kontrollü olan bu turnike, opsiyonel olarak elektrik kesilmesi durumlarında otomatik serbest geçiş moduna geçebilir.
Alarm Modları: Deprem, yangın ve afet gibi acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçecektir.
3 Konumlu Göstergesi: Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçiş yapılmak istendiğinde, kırmızı renkteki “X” işareti yanmaktadır. Yeşil renkli ok, geçiş yapılmadan önce geçişe hazır olduğunu belirtmek için sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak kendi renginde yanmaktadır.
Ek Özellikleri: İstenen bütün besleme gerilimi şartları sağlanabilir.
Geçiş ve Görünüm Özellikleri: Şık ve dekoratif bir görüntüye sahiptir.
Garantisi: İki yıl.
Teknik Hizmet: Balkanlar, Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs ve Türkiye’de destek hızlı destek.
Kalitesi: ISO 2008/9001 / CE / TSE belgelerine sahiptir.
Kurulumu ve Montajı: Hızlı ve kolay montaj, montaj kitiyle mümkündür.
İlgili Aramalar: turnike geçiş, turnike sistemleri fiyatları İstanbul, turnike fiyatı, hijyen turnikesi, turnike sistemleri fiyatı, turnike geçiş sistemi, turnike firmaları, kartlı turnike, turnike takip sistemi, turnikeli geçiş sistemleri nerelerde kullanılır

Top