AVAX HG 5400 Hızlı Geçiş Turnike Sistemi

AVAX HG 5400 Hızlı Geçiş Turnike Sistemi, %100 performans ile çalışmasına devam eder. Çift buton ile kontrol edilebilen bu turnike, yoğun geçişlerin yapılacak olduğu alanlarda güvenle kullanılabilir. Tüm pdks cihazlar ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

AVAX HG 5400 Turnike Teknik Özellikleri

Enerjileri: 100-240 Volt AC enerjiyle çalışır ve %100 performansa sahiptir.
Güç Harcamaları: 600 watt güç tüketir.
Paslanmaz Çelik Gövdesi: 1,25 milimetre, 3M taşlanmış, 304 kalitedeki paslanmaz çelik gövdelidir.
Turnike Kapakları: Füme – siyah akrilik kapağa sahiptir.
Sıcaklıkları: -20 ve +60 °C arasında.
Turnike Ebatı: 25 cm * 75 cm * 1,2 cm boyuta sahip.
Geçiş Alan Uzunluğu: Geçiş alanı minimum 60 santimetre.
Akıllı Kolları: Turnikeler, hareketleri sırasında kendisine dokunan cisimleri hisseder.
Geçişi Kontrol Şekli: Geçiş tetiklemeleri için 3-50 volt Dc darbe, Cmos ve TTL yahut kuru kontak ya da Rs485, Rs422, Rs232 doğrudan bilgisayara bağlanılabilmektedir. Bir bilgisayar ile 256 tane turnike kontrol edilebilmektedir. Geçiş kontrol sistemleri ve diğer tüm çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir.
Sensör Kontrolü: Sensör sayısı 12’ye kadar çoğaltılabilen turnike, kişilerin geçişleri sırasında turnike önünde duruluyorsa, turnike kapanmayacaktır. Güvenlik sensörler, kapanmayı engeller.
Çift Buton Kontrolü: Çift buton kontrolüne sahiptir.
Zamanlama: Belirli bir zamana ayarlanarak, turnikenin o zamanda kapanması sağlanır.
HG 5400 Sistemleri: İki yönlü olarak çalışan bu turnike, geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı verir. Dijital olabilen bu veri çıktısı, bilgisayar ile kontrol edilen turnikelerde doğrudan bilgisayara da gönderilebilmektedir. Opsiyonel olarak sistem, elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir.
Tehlikeli Mod Alarmı: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak yangın, deprem, afet vs. durumlarda turnike otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer.
Üç Konumlu, Işıklı Göstergeleri: Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönde kırmızı renkteki “X” işareti yanmaktadır. Yeşil ok, geçiş yapılmadan önce geçişe hazır olduğunu belirtmek için sürekli olarak yanıp sönecektir. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak kendi renginde yanmaktadır.
İlave Özellikler: Müşterilerin ihtiyacına uygun farklı çözümler üretilebilmektedir. İhtiyaca uygun besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Görünümleri ve Geçiş Şekilleri: Sessiz ve yumuşak geçiş imkânı bulunur. Şık ve dekoratif bir görüntüye sahiptir.
Garanti: 2 sene
Teknik Hizmeti: Balkanlar, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve tüm Türkiye’de destek alabilirsiniz. Alacağınız desteğin kesintisiz ve hızlı olduğundan emin olun.
Kalite Belgeleri: ISO2008 – ISO9001 – CE -TSE
Kurulum: Montaj kiti ile kolay ve hızlı kurulum.
İlgili Aramalar: turnike sistemleri, turnikeli geçiş sistemleri, turnike fiyatları, turnike nedir, turnike ile personel takibi, turnikeli geçiş takip sistemleri, turnike sistemleri nerelerde kullanılır, turnike sistemi, hızlı geçiş turnikesi fiyatları, turnike sistemleri fiyat

Top