AVAX HG 5370 Hızlı Geçiş Turnike

AVAX HG 5370 Hızlı Geçiş Turnike, yüzde yüz yerli üretim, düşük enerji sarfiyatı, dekoratif görünüm, kesintisiz ve güvenlik desteğe sahiptir. Hızlı geçiş denilince akla ilk gelen marka olan AVAX, en çok satılan turnikelerimiz arasındadır. Zerafeti ile tüm dikkatleri üzerine toplayan turnikemiz; yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş cihazları ile entegreli olarak kullanılabilir. Butonlu ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Kullanımı basit olup 60 santimetrelik bir geçişe sahiptir. Deprem, yangın ve afet gibi acil alarm durumlarında da otomatik olarak geçişe imkan sunar.

AVAX HG 5370 Turnike Teknik Özellikleri

Enerji Özelliği: 100 – 240 volt AC
Güç Tüketmesi: 60+60 watt
Turnike Gövdesi: 304 kaliteli paslanmaz çelik
Çalıma Sıcaklıkları: -20 ile +60 derece arası
Boyutu: 280 milimetre x 1215 milimetre x 980 milimetre
Geçiş Alanı: Minimum 60 cm.
Sensör Kontrolü: Herhangi bir kontrol ünitesi ile kapanması için komut verilse dahi, turnike kapanmayacaktır. Geçiş tamamlandığında da sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemi tamamlanmış olacaktır. Kişiler turnikeden geçişleri sırasında turnike kolunun önünde dururlarsa ya da geçiş tamamlanırken çanta yahut herhangi bir nesne turnike içerisinde kalırsa, güvenlik sensörü sayesinde turnike kapanmaz.
Buton Kontrolleri: Çift buton ile kontrolde turnikeyi açmak ve kapatmak için iki ayrı buton bulunmaktadır.
Zaman Kontrolleri: Turnike kolu istenilen zamanda kapanabilir.
Sistemleri: Geçilen bir yönde veri çıktısı verir. Mikroişlemci özellikli olan turnikemiz, iki yönlü geçişe olanak sağlamaktadır.
Acil Alarm Modu Afet, deprem, yangın gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.
Konumlu Göstergesi: Ok şeklinde olan ışıklı göstergesi, sistemin geçiş kontrolünü sağlamaktadır. Geçişe izi verilmezse, karşı yönden geçiş varsa kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Geçişe izin verildiğinde ise yeşil renkli ok yanmaktadır.
Extra Özellikleri: Müşterilerin isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Dilediğiniz ve ihtiyacınıza uygun çözümler üretilebilmektedir.
Turnike Tasarımları: Yumuşak ve sessiz geçişe izin verir.
Garantisi: İki yıllık garanti.
Desteği: Türkiye, Balkanlar, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetlerde kesintisiz, uzman destek.
Kalitesi: ISO 9001, ISO 2008, TSEK belgeleri
Montajları: Hızlı ve basit montaj, montaj kiti sayesinde yapılır.

İlgili Aramalar: hızlı geçiş turnikesi, turnike sistemi, turnike sistemleri, turnike geçiş sistemi, turnike, turnike fiyatları

Top