AVAX HG 5350 Hızlı Geçiş Turnike

AVAX HG 5350 Hızlı Geçiş Turnike, oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde dış ortamlarda güvenle kullanılabilir olan bu turnike, ideal ve hızlı geçiş olanağı sunar. %100 yerli üretime sahiptir.

AVAX HG 5350 Hızlı Geçiş Turnike Sistemi Teknik Özellikleri

Enerjileri: 100-240 Volt AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketmeleri: 60 + 60 Watt güç tüketme
Gövde Özelliği: 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklık Değeri: -20 ve +60 °C sıcaklık
Ebetları: 280 mm x 1215 mm x 980 mm (En x Boy x Yükseklik)
Geçiş Alan Uzunlukları: Minimum 60 cm.
Sensör ile Kontrol İmkânı: Geçiş tamamlandığında da turnikenin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir. Kolun güvenlik sensörleri, geçiş esnasında kolun önünde herhangi birinin veya bir nesnenin durması halinde turnike tetiklense dahi, bu hareket engellenir.
Buton ile Kontrol İmkânı: Çift buton ile kontrol edilebilir. Bir buton kolların sadece açılmasını, bir buton sadece kapanmasını sağlar.
Zamanlama Özelliği: Turnike açıldıktan sonra istediğiniz bir zamanda kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Sistemleri: Geçilen yönde bir data çıktısı verebilmektedir ve mikro işlemci kontrollüdür. Çift taraflı geçişe imkân tanır.
Acil Mod Durumları: Güvenlik sistemlerine bağlanarak, serbest geçiş imkânı.
Üç Konumlu, Işıklı Gösterge: Ok simgesi ışıklı gösterge, geçişe izin verildiğinde yeşil renkte yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında ise bu ok sürekli olarak yeşil yanar. Geçiş yapılırken de karşı yönden geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Ek Özellikler: Müşterilerin isteklerine bağlı olarak da istenilmiş olan besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. İhtiyaca uygun pek çok çözüm üretilebilmektedir.
Özgünlüğü: Dekoratif ve şık görünümlü turnikemiz, sessiz ve yumuşak geçişler yapabilmenize olanak tanıyacaktır.
Garanti Senesi: Turnike sistemimiz iki sene boyunca garantilidir.
Teknik Destekler: Türki Cumhuriyetler, balkanlar, Kıbrıs ve tüm Türkiye’de destek imkânı sunar. Kaliteli ve hızlı destek daima mümkün!
Kalite Belgeleri: TSEK – ISO2008 – ISO9001 belgelerine sahiptir.
Montaj İmkânı: Kolay ve hızlı montaj imkânı, montaj kiti sayesinde mümkündür.
İlgili Aramaları: hızlı geçiş turnikesi, hızlı geçiş sistemleri, hızlı geçiş turnikeleri, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnikeli geçiş

Top