AVAX HG 5300 Hızlı Geçiş Turnikesi

AVAX HG 5300 Hızlı Geçiş Turnikesi, 700 wattlık bir güç tüketimine sahiptir. Turnikenin geçiş alanı 60 santimetredir. Kollarının ileri ve geri hareketleri sırasında kendilerine dokunan cisimleri hisseder ve bu cisimlere tepki verilebilir.

AVAX HG 5300 Turnike Teknik Özellikleri

Enerjileri: 220/240 volt AC
Güç Tüketme: 700 watt
3M Taşlı Gövdesi: 304 kalitedeki paslanmaz çelik, 1,25 milimetre olup 3M taşlanmış gövde.
Sıcaklıklar: -20 ve +60 °C derece
Ebatları: 23 cm x 133 cm x 103 cm ebat
Alaları: Minimum 60 cm.
Turnike Kolu: İleri ve geri hareketleri sırasında kendisine dokunan cisimleri hissedecektir.
Geçiş Kontrolleri: Geçiş tetiklemeleri için Rs485, Rs422, Rs232 veya 3-50 volt Dc darbe, Cmos ve TTL yahut kuru kontak doğrudan bilgisayara bağlanılabilmektedir. Geçiş kontrol sistemleri ve diğer tüm çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir. Bir bilgisayar ile 256 tane turnike kontrol edilebilmektedir.
Sensörleri: Güvenlik sensörleri kapanma hareketine engel olurlar. Herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense dahi, kol kapanmaz. Kişiler geçiş esnasında turnike önünde duruyorlarsa, turnike kapanmaz. Geçiş tamamlandığında da turnikenin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir. Bu turnikenin sensör sayısı 12 adede kadar çoğaltılabilmektedir.
Buton Kontrolleri: Tek buton ya da çift buton ile kontrol edilebilir.
Zaman Kontrolü: Turnike kolu istenilen zamanda kapanabilir.
HG 5300 Sistemleri: Geçiş esnasında dijital bir veri çıktısı verebilir. Bu çıktı, bilgisayar (Pc) ile kontrol etme esnasında bilgisayarlara da gönderilebilmektedir. Mikroişlemci kontrollü olan bu turnike, opsiyonel olarak elektrik kesilmesi durumlarında otomatik serbest geçiş moduna geçebilir.
Tehlikeli Durumlar: Deprem, yangın ve afet gibi acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçecektir.
Opsiyonel Göstergeleri: Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçiş yapılmak istendiğinde, kırmızı renkteki “X” işareti yanmaktadır. Yeşil renkli ok, geçiş yapılmadan önce geçişe hazır olduğunu belirtmek için sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak kendi renginde yanmaktadır.
Diğer Özellikleri: Bütün besleme gerilimi şartları sağlanacaktır.
Görünüm ve Geçiş Özelliği: Dekoratif ve şık görünüm.
Garanti Yılı: İki sene.
Teknik Hizmetler: Balkanlarda, Türki Cumhuriyetlerde, Kıbrıs’ta ve Türkiye’de destek kaliteli destek hizmeti
Kalite Belgeleri: TSE / / ISO 2008 / CE / SO 9001
Kurulumu ve Montaj Hizmeti: Montaj kiti ile hızlı ve kolay montaj.
İlgili Aramaları: turnike geçiş sistemi, turnike geçiş, turnike sistemleri fiyatları İstanbul, turnike fiyatı, hijyen turnikesi, turnike firmaları, kartlı turnike, turnike sistemleri fiyatı, turnike takip sistemi, turnikeli geçiş sistemleri nerelerde kullanılır

Top