AVAX B 8100 Elektrostatik Boyalı Yarım Boy Turnike

AVAX B 8100 Elektrostatik Boyalı Yarım Boy Turnike, 60 wattlık güç harcaması yapmaktadır. Acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçen bu turnike, elektrostatik boyalıdır. Kol uzunluğu 65 santimetre olan bu turnikenin kullanım alanları çok geniştir.

AVAX B8100 Yarım Boy Turnike Teknik Özellikleri

Turnike Enerjisi: 100 volt AC / 240 Volt AC
Güç Tüketim: 60 watt güç
Turnike Gövde Özelliği: 1,5 mm saç üzeri elektrostatik boyalı gövdeye sahip
Çalışma Sıcaklıkları: -20 ve +60 derece
Turnikenin Boyutu: 1200 milimetre x 1370 milimetre x 1360 milimetrelik ebatlara sahiptir.
Turnike Kol Uzunluğu: 65 cm’lik kolludur.
Yarım Boy Turnike Sistemleri: Tek bir kişinin geçişine izin verir ve geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı bulunur. Mikro işlemci kontrollü olan turnike, iki yönlü olarak çalışır. TBu veri çıktısı, dijital olabilir ya da doğrudan bilgisayar kontrolünde bilgisayara da aktarılabilir. Elektriklerin kesilmesi durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilir.
Yarım Boy Turnike Kontrolleri: Geçiş kontrol ünitesi tarafından ve diğer çevre birimleri ile kolaylıkla bağlanabilir. Tek bir bilgisayar ile 256 tane turnikeyi kontrol edebilirsiniz. Geçişleri tetiklemek için 3-50 volt DC darbe, kuru kontak, CMOS, TTL veya Rs232, Rs422, Rs485 ile de doğrudan bilgisayar kontrolü yapılabilmektedir.
Acil Alarm: Güvenlik sistemlerine bağlanarak yangın, deprem ve afet durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Üç Konumlu Turnike Göstergesi: Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan turnike, geçişe hazır olduğunda sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçişe izin verildiğinde de yeşil ok sürekli olarak yanıp söner. Turnikeden geçiş yapıldığı sırada da karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Özellikleri: İstenen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Özgün ve Özel Tasarımı: Dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir. Sessiz ve hızlı geçiş olanağı sunar.
Garantileri: 2 yıllık garanti.
Teknik Destekler: KKTC, tüm Türkiye, balkanlar ve Türki Cumhuriyetleri’n kesintisiz ve hızlı destek
Kalite Belgesi: TSEK – ISO 2000 – ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.
Uygulamaları: Özel çıkış-giriş efektleri ile sisteme özel tercih edilebilir gövde rengi yer alır.
İlgili Arama: boy turnikesi, boy turnike, konser turnikesi, stadyum turnikesi, turnikeli geçiş sistemi, turnikeli geçiş sistemleri

Top