AVAX B 7100 Elektrostatik 4 Kollu Boy Turnike

AVAX B 7100 elektrostatik boyalı turnike, -20 derece ile +60 derece arası bütün sıcaklıklarda sorunsuzca çalışabilir. Kullanımı çok basit olan bu turnikemiz, iki yönlü olarak çalışabilir. Stadyum ve konser alanlarında güvenle kullanılabilirler. İnsan taşkınlıklarını engelleyecektir.

AVAX B 7100 Turnike Teknik Özellikleri

Enerji: 100 volt AC / 240 Volt AC enerjilidir.
Güç Tüketimleri: 60 watt güç harcar.
Turnike Gövdesi: 1,5 mm saç üzeri elektrostatik boyalı gövdelidir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ve +60 derece sıcaklık
Turnikenin Boyutu: 1530 milimetre x 1560 milimetre x 2300 milimetre ebattadır.
Kurulu Olarak Ağırlıkları: 153 kg.
Turnike Kol Uzunlukları: 65 cm’lik, standart 3 kolludur.
Sistemleri: Tek bir kişinin geçişine izin verir ve geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı bulunur. Mikro işlemci kontrollü olan turnike, iki yönlü olarak çalışır. TBu veri çıktısı, dijital olabilir ya da doğrudan bilgisayar kontrolünde bilgisayara da aktarılabilir. Elektriklerin kesilmesi durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilir.
Kontrolleri: Geçiş kontrol ünitesi tarafından ve diğer çevre birimleri ile kolaylıkla bağlanabilir. Tek bir bilgisayar ile 256 tane turnikeyi kontrol edebilirsiniz. Geçişleri tetiklemek için 3-50 volt DC darbe, kuru kontak, CMOS, TTL veya Rs232, Rs422, Rs485 ile de doğrudan bilgisayar kontrolü yapılabilmektedir.
Acil Alarm Durumları: Güvenlik sistemlerine bağlanarak yangın, deprem ve afet durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
BoyTurnike Göstergesi: Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan turnike, geçişe hazır olduğunda sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçişe izin verildiğinde de yeşil ok sürekli olarak yanıp söner. Turnikeden geçiş yapıldığı sırada da karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Tüm Özellikleri: İstenen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Özgün & Özel Tasarımı: Dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir. Sessiz ve hızlı geçiş olanağı sunar.
Garantileri: 2 yıllık garanti.
Teknik Destek Hizmetleri: KKTC, tüm Türkiye, balkanlar ve Türki Cumhuriyetleri’n kesintisiz ve hızlı destek
Kalite Standartları: TSEK – ISO 2000 – ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.
Uygulaması: Özel çıkış-giriş efektleri ile sisteme özel tercih edilebilir gövde rengi yer alır.

İlgili Arama Etiketleri: boy turnike, boy turnikesi, stadyum turnikesi, konser turnikesi, turnikeli geçiş sistemi, turnikeli geçiş sistemleri

Top