AVAX B 6100 Elektrostatik Boyalı Boy Turnike

AVAX B6100 elektrostatik boyalı boy turnikesi, 100 – 240 AC volt enerjiye sahiptir. Kol uzunluğu 65 santimetredir ve 3 kolludur. Konser ve stadyum alanlarında güvenle kullanılabilen bu turnike, insan taşkınlıklarını engellemek için harika bir seçenektir.

AVAX B6100 Turnike Teknik Özellikleri

 

Enerjileri: 100 volt AC / 240 Volt AC enerjilidir.
Güç Tüketimleri: 60 watt güç tüketimine sahiptir.
Turnike Gövdesi: Saç üzeri elektrostatik boyalı gövdelidir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ve +60 derece arası tüm sıcaklıklar.
Turnikenin Boyutu: 1100 milimetre x 1440 milimetre x 2250 milimetre
Kurulu Olarak Ağırlıkları: 153 kilogram ağırlığa sahiptir.
Turnike Kol Uzunlukları: 65 santimetrelik, standart 3 kolludur.
Sistemleri: Mikro işlemci kontrollü olan turnike, iki yönlü olarak çalışır. Tek bir kişinin geçişine izin verir ve geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı bulunur. Bu veri çıktısı, dijital olabilir ya da doğrudan bilgisayar kontrolünde bilgisayara da aktarılabilir. Elektriklerin kesilmesi durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilir.
Kontrolleri: Geçişleri tetiklemek için 3-50 volt DC darbe, kuru kontak, CMOS, TTL veya Rs232, Rs422, Rs485 ile de doğrudan bilgisayar kontrolü yapılabilmektedir.Geçiş kontrol ünitesi tarafından ve diğer çevre birimleri ile kolaylıkla bağlanabilir. Tek bir bilgisayar ile 256 tane turnikeyi kontrol edebilirsiniz.
Acil Alarm Modu: Güvenlik sistemlerine bağlanarak yangın, deprem ve afet durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Turnike Göstergeleri: Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan turnike, geçişe hazır olduğunda sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçişe izin verildiğinde de yeşil ok sürekli olarak yanıp söner. Turnikeden geçiş yapıldığı sırada da karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Tüm Özellikleri: İstenen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Özel ve Özgün Tasarımı: Dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir. Sessiz ve hızlı geçiş olanağı sunar.
Garantisi: 2 yıl.
Teknik Destek Hizmeti: KKTC, tüm Türkiye, balkanlar ve Türki Cumhuriyetleri’n kesintisiz ve hızlı destek
Kalite Standartları: TSEK – ISO 9001 – ISO 2000 kalite belgeleri
Uygulamalar: Özel çıkış-giriş efektleri ile sisteme özel tercih edilebilir gövde rengi yer alır.
İlgili Aramalar: turnike sistemleri fiyat, turnike, turnike geçiş sistemleri, turnike sistemleri, turnike fiyatları, güvenlik sistemleri kapı kontrol turnike, okul turnike sistemleri, turnike sistemi, turnikeler, turnike sistemleri Ankara, turnike fiyat

Top